Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Westbam

[Zlecę] Kodowanie layouta

Polecane posty

Witam,

Szukam taniego kodera pod prostą stronę:

http://i.imgur.com/kfVNOJO.jpg

Potrzebuje zakodować pod taki cms by nie trzeba było używać ftp'a by zmienić newsa/ dodać zdjęcie itp... Ogólnie chodzi mi o BARDZO PROSTĄ administracje stroną (logowanie się np. poprzez strona.pl/login - jako administrator i w jakimś PA dodanie zdjęcia do galerii / zmiana newsa na stronie itp...)

 

Jak ja to widzę:

Od góry:
1) Zakodowanie loga by na główną wrzucało
2) 2 zdjęcia po prawo by zmieniały się (pobierały zdjęcia z galerii)
3) Zakładki Strona główna- jakieś newsy

5) Atrakcje wystarczy zostawić puste miejsce by dało się tam wypisać bliskość do wyciągów / basenów termalnch itp
6) Księga Gości to osoba wpisuje Imie/ adres e-mail / captcha / opinie na temat domu. Fajnie by to bylo gdyby wygląało jako cytowany tekst (ważne by admin mógł usuwać głupie dopiski lub ew. spam).
5) Kontakt - tu chcialbym wstawić Google Map, By dało się wpisać nr telefonu / nazwe itd - podobnie jak jest to teraz..
6) Galeria - najlepiej by mozna bylo do jakiegos pliku (za pomoca strona.pl / lopin lub strona.pl / admin) wrzucic zdjecia
7) Loga na dole by sie podswietlały jak sie najedzie (zrobilem efekt podswietlenia) + by przeniosiły do stron - również by w PA dało się to wykonać

 

Proszę o oferty na PW.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet nie wystarczy nawet na pocięcie szablonu nie wspominając już o systemie CMS. Chyba, że ucięło jedno zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z budżetem to sobie chyba żartujesz...

 

Machniesz w godzinkę i 50pln na bronka wieczorną porą jak znalazł :)

 

 

hmm... a czemu by nie wyjść z propozycją ?

Potnę i zakoduję w html5/css3 za 50pln.

Wdrożenie w fajnym, prostym w zarządzaniu systemie za 500pln*.

Galerie wraz zarządzaniem dorzucę gratis.

Oferta dotyczy usługi kompleksowej bez możliwości rozdzielenia.

 

Wysyłam umowę, zaliczka 30%, 4-6 dni na wykonanie jeśli wszystko ma mieć ręce i nogi.

 

*dokładna wycena po dosłaniu pełnego briefu z listą wszystkich funkcji serwisu; obraz poglądowy to tylko layout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem osobę która zakoduje tanio ten layout pod wordpress'a bez paneli dodatkowych - szału nie będzie ale strona również nie będzie należeć do sieci hoteli więc stąd taka kwota...

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×