Skocz do zawartości
R@fi

Zabawna aukcja na Allegro

Polecane posty

To Twoje?

 

Co w tym jest nie tak? Nie rozumiem, serio. TW pozwala na zdalne zarządzanie komputera więc za jego pomocą da się wykonać pewne czynności, przynajmniej te, które wymienił gościu w aukcji.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, czego można się czepić to kwestia tego jak autor aukcji stosuje się do licencji TV, ale to już sprawa autorów programu. Poza tym zgadzam się z przedmówcami, zdalna administracja z pomocą TV nie jest czymś niezwykłym, sam korzystam praktycznie na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Yyyyyyyyyyy ale w czym problem? Jeżeli posiadasz płatną licencję TV to bez problemu możesz dawać takie oferty. Osoba której naprawiasz komputer nie musi posiadać płatnej licki. W odróżnieniu od tego co oferuje sam Windows (zdalny pulpit) to TV jest dużo lepszym rozwiązaniem. Sam wiele razy czyściłem bezpłatnie komputery osobom starszym które poinstalowały sobie jakiś syf przy instalacji właściwego oprogramowania i miały chociażby problemy z ustawieniami przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyłamię i powiem, że poza tym, że nie widzę tutaj niczego "idiotycznego" to nie wiem również czemu trzeba dedykować takiej aukcji osobny temat zamiast wrzucić do WHT Cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcesz ciekawe rzeczy z allegro ?

http://www.allegrofun.pl/

 

Dodam iż niedawno widziałem:

taczkę z silnikiem

http://allegro.pl/rat-style-taczka-z-silnikiem-60km-h-mainstream-bcm-i3329754390.html

 

Takie rzeczy jak wstawiłeś zdalna pomoc komputerowa to norma. i nie jest to zabawna aukcja.

 

Sądzę że ciekawe rzeczy można znaleźć na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×