Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
joom

Hosting Joomla - 50mb

Polecane posty

Potrzebuję dość niepozornego konta na potrzeby mojej planowo równie niepozornej strony www, w oparciu o CMS Joomla. Moje wymagania to:

 

- 50mb powierzchni pod stronkę

- 1 baza mysql

- 1 konto ftp

 

Nie planuję zakupu domeny .pl, dlatego też jestem gotów zaakceptować w adresie każdą, względnie zwięzłą nazwę firmy. Jeśli mnie moja skromna wiedza w tej kwestii nie myli, niektóre firmy oferują dodatkowe nazwy jak na przykład mojadres.buziaczki.pl, aczkolwiek buziaczki i inne nietypowe nazwy mogą być kłopotliwe :)

 

Zdaję sobię sprawę z dostępności bardzo minimalistycznych pakietów jak 1GB, ale wiem że 950MB będzie leżeć odłogiem jak i mnogość dodatkowych baz danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pakiet minimini za 19 zł. rocznie, ma powierzchnię 100MB i transfer 1GB miesięcznie.

jak wystarczy to zapraszam, w każdej chwili można zmienić pakiet na większy, link w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz darmowego czy płatnego?

 

Rozważam też darmówki, ale zastanawia mnie czy opcje bez reklam (np ct8.pl) długo pociągną. BTW keed.pl mimo 'lajka' uparcie nie pozwala mi na rejestrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Darmówek pod Joomlę ci nie polecam, będzie muliło, będzie krzaczyło, na koniec cie wywalą. Weź najtańszy płatny ale nie darmówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek najtańszy pakiet na rok Ci wystarczy. Ceny oscylują do 20 zł na rok, a i za 5-10 idzie coś fajnego dostać. Nie martwisz się zapchaną maszyną ani tym, że ktoś może Ci ot tak podziękować.

 

http://www.gbzl.pl/

 

Ja od siebie polecam coś takiego. Działa naprawdę fajnie, bez problemu możesz wziąć 5 GB na 24 miesiące i zapłacić 12 zł z groszami. Jakościowo wypadnie na 100% lepiej niż jakakolwiek darmówka, nic lepszego Ci nie potrzeba, a 12 zł to nie są pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×