Skocz do zawartości
Gość mpm1122

Szukam aplikacji do zarządzania projektami.

Polecane posty

Gość mpm1122

Witam, poszukuję skryptu bądź aplikacji do zarządzania projektami, możliwość raportowania błędów, tworzenia własnych plików i ich edycja, zarządzanie wersjami danego projektu, lista "do zrobienia" itp. dla około 10-20 (z możliwością powiększenia) użytkowników. Trochę szukałem, ale nic konkretnego nie znalazłem za wyjątkiem JIRY, ale wymagają zbyt dużo informacji oraz cena nie jest za dobra (myślę, że coś podobnego tańszego lub darmowego też się znajdzie) Może ktoś miał odczynienia z takim oprogramowaniem?

 

 

 

Dziękuję i pozdrawiam

Michał M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze trac, mantis ale z darmowych chyba faktycznie nic lepszego od redmine nie znajdziesz.

 

Ewentualnie to było moje natchnienie jak szukałem kiedyś w tym temacie, może znajdziesz coś dla siebie:

http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_issue-tracking_systems

Edytowano przez mraw (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś na bugzilla, activecollab, assembla, phprojekt, phpcollab, redmine, projectpier, pivotaltracker ?
Nie podałeś w ogóle czy selfhosted czy nie. Nie pojmuję też ocb z "tworzenie własnych plików i ich edycja", bo online'owego softu do zarządzania projektami jest sporo.

 

Możesz w ostateczności zaprzęgnąć vtigera, ale to o co pytasz to rąbek możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Na razie nie używam, ale myślę, że przy większym projekcie znowu casual wróci do mojego paska zakładek. Polecam zapoznanie się z nim każdemu.

 

Oraz zasłużony post na AntyWebie: http://antyweb.pl/wizualne-zarzadzanie-projektami-ciag-dalszy/

Edytowano przez Mleneso (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×