Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotr Ka

Społeczność graczy MMO

Polecane posty

Zachęcam do oceny i pisania naprawdę tego co leży wam na wątrobie na temat tych stron.

Interesują mnie każde uwagi i pochwały.

Pozwoli to nam na poprawę serwisu na lepszy.

 

Ok podam wpierw strony potem opisze:
http://e-pvp.pl - Portal i społeczność

http://forum.e-pvp.pl - Forum

 

To do rzeczy. Serwis jest o tematyce gier MMO. Zawiera portal z obszerna baza opisanych gier, częste newsy, społeczność graczy. Aktualnie powstają podstrony do najlepszych gier. Bada opisy, poradniki itp.

Forum. Forum jak forum. Pisanie czytanie itp. Tematyka MMO. Dodatkowo boty i hacki do gier Online.

 

Planuje zmienić skrypt na ipb ale wtedy stracona zostania integracja z logowaniem portalu. Zastanawiamy sie nad tym ale nie sądzę zęby do tego doszło.

 

Na wszelkie pytani chętnie odpowiemy.

P.S Zrobię autoreklamę. Szukamy serwisów do współpracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona definitywnie wczytuje się za długo. Nawaliłeś tych dodatków tyle, że pierwsze wczytywanie zajęło mi ponad 8 sekund, każdy refresh już w miarę ok do 1-2 sekund, ale to wciąż jest za długo. UPC 50 megabitów, Warszawa.

 

Poza tym strona nie wygląda źle. Podoba mi się opcja maks szerokości wyglądu, osobiście ustawiłbym ją defaultową, a opcję małej szerokości zostawił jako alternatywę - dla mnie forum musi być duże i szerokie.

 

Generalnie nie jest źle. 3.5/5 bym postawił. Popraw wczytywanie strony i wskoczysz na 4-4.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona definitywnie wczytuje się za długo. Nawaliłeś tych dodatków tyle, że pierwsze wczytywanie zajęło mi ponad 8 sekund, każdy refresh już w miarę ok do 1-2 sekund, ale to wciąż jest za długo. UPC 50 megabitów, Warszawa.

 

Poza tym strona nie wygląda źle. Podoba mi się opcja maks szerokości wyglądu, osobiście ustawiłbym ją defaultową, a opcję małej szerokości zostawił jako alternatywę - dla mnie forum musi być duże i szerokie.

 

Generalnie nie jest źle. 3.5/5 bym postawił. Popraw wczytywanie strony i wskoczysz na 4-4.5.

wina hostingu.

Niedługo zmieniamy na VPS'a i odrazu optymalizujemy caly kod i grafike.

Powinno szybciutko chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×