Skocz do zawartości
Handlowiec

[Poszukuje] Firmy/osoby jako wykonawcy do pozycjonowania

Polecane posty

Witam,

Poszukuję firmy do pozycjonowania.

Krótko napisze o współpracy oraz mojej prowizji.

Zacznę od prowizji bo być może to przesieje od razu połowę chętnych. Po podpisaniu umowy z klientem pozycjoner wpłaca mi z góry 1-krotność kwoty na jaką opiewa umowy przy najwyższej stawce tzn. gdy za TOP1 umowa zawarta jest na kwotę 100 zł, pozycjoner z góry wpłaca mi kwotę 100 zł. I to jest cały mój koszt, Nie pobieram żadnych miesięcznych prowizji.

Umowę podpisuje pozycjoner - klient. Ja jestem tylko nazwijmy to "handlowcem". który poszukuje klientów.

Szukam doświadczonych podwykonawców, aktywnie działających w branży od dłuższego czasu, którzy potrafią się dostosować do obecnej sytuacji w Google.

Ty robisz wyceny, potrzebuję aby wyceny były robione w ciągu 24h, chyba, że z jakiś powodów nie można to max. 48h. Nie potrafisz tego spełnić to nie pisz.

Nie interesuje mnie jakimi sposobami pozycjonujesz, jednak nie szukam osoby, która wrzuca projekt w publikerze i uważa się za speca.

Zainteresowane firmy (tylko takie, które wystawiają faktury) proszę o kontakt na mail stronymkm@gmail.com, z krótkim infem o sobie i może jakimiś osiągnięciami z ostatnich tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×