Skocz do zawartości
razor

Kasa fiskalna - komputer

Polecane posty

Z racji tego, że na tym forum jest sporo osób prowadzących własny biznes, pomyślałem że może ktoś będzie potrafił mi pomóc.

Mianowicie mam kasę fiskalną Novitus - Bravo. Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość "obsługi kasy" za pomocą komputera? Mam tu na myśli dodawanie (definiowanie) nowych produktów do pamięci.

Oprócz tego, czy znacie jakiś w miarę tani bądź bezpłatny program do zarządzania towarem w sklepie? Chodzi o obsługę bazy danych produktów, raporty etc. To wszystko dla sklepu spożywczego gdzie jest w granicach 1000 różnego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz aby z programu magazynowego drukować paragony to kasa fiskalna odpada. Do tego celu służą drukarki fiskalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz aby z programu magazynowego drukować paragony to kasa fiskalna odpada. Do tego celu służą drukarki fiskalne.

Nie taki mam cel.

 

Chciałbym ułatwić proces dodawania nowych towarów do pamięci i robić to za pomocą komputera (jeśli się da), a nie każdy produkt klikać mozolnie na klawiaturze kasy. Zmieniają się przepisy. Do tej pory były kategorie na towar, a teraz każdy nowy produkt będzie musiał być osobno dodany.

 

Oprócz tego dla własnej wiedzy, statystyk i raportów chciałbym mieć program gromadzący informacje o ilości towaru etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego celu służą programy udostępniane przez producentów danej kasy fiskalnej. Nie ma uniwersalnego programu do wszystkich kas fiskalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie byłem przekonany czy to w ogóle możliwe, bo te opisy programów na stronie producenta są bardzo skrótowe i ubogie.
Dzięki za informacje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja urządzenia bardzo wyraźnie mówi co można programować z poziomu komputera a co z poziomu urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×