Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mapcel

Obstawiam.net - liga typerów z nagrodami

Polecane posty

logo_site_png.png

 

Witam wszystkich, chciałbym przedstawić ligę typerów Obstawiam.net. Jest ona oparta na Wordpressie. Strona dotyczy bukmacherki, a dokładniej typowaniu meczy.

 

Zabawa w naszej lidze polega na tygodniowym typowaniu wyników meczy wybranych przez administrację serwisu (codziennie będzie można wytypować wyniki 2 meczy). W niedzielę po zakończeniu ostatniego spotkania nagradzamy 3 osoby z najwyższymi wynikami. Następnie resetujemy liczbę punktów i zaczynamy zabawę od nowa.

 

Punktacja prezentuje się następujaco:

- Punkty za poprawny wynik: 10 pkt (Przykład: Typ 3:0 a wynik meczu to 3:0. Użytkownik otrzymuje 10 pkt)

- Punkty za wytypowanie remisu: 4 pkt (Przykład: Typ 2:2 a wynik meczu to 1:1. Użytkownik otrzymuje 4 pkt)

- Zły wynik, ale dobre wytypowanie zwycięzcy: 6 pkt (Przykład: Twój typ to 1-0 a wynik meczu to 2-0, dostajesz 6 punktów)

- Punkty za poprawne wytypowanie liczby goli dla danej drużyny: 1 pkt (Przykład: Twój typ to 3:0, a wynik meczu to 3:1. Zdobywasz 1 dodatkowy punkt)

 

Do wygrania sa vouchery w bet-at-home.com , z czasem, gdy witryna się rozwinie będziemy udostępniali coraz to ciekawsze nagrody.

 

Więcej informacji można uzyskać pod tymi adresami:

- Strona główna

- Liga typerów

- Zasady ligi typerów

- Nagrody

- Ranking bukmacherów

- Darmowe vouchery

- Nasz profil na Facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić o ocenę strony. Co według Was ewentualnie dodać/zmienić?
Równocześnie zachęcam do obstawiania meczy, jeżeli ktoś choć minimalnie interesuje się bukmacherką czy piłką nożną :)

Edytowano przez mapcel (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem zdecydowanie czegoś takiego brakowało.
Bo z tego co przeglądnąłem stronę - nie ma funkcji 'pokaż typy użytkowników na najbliższe spotkania' a to na pewno by zwiększyło oglądalność strony (nie wiem na ile takie rozwiązanie jest legalne - więc najpierw się upewnij), do tego jasna informacja kto ile ma punktów za poprawne typy, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę udostępniać typów użytkowników. Druga propozycja jest całkiem dobra, przyda się komunikat kto otrzymał ile pkt za dany typ na spotkanie. Dzięki za sugestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę edytować mojego powyższego wpisu, poniżej prezentuję zdjęcia podkładek:

 

DSCF0152-1024x768.jpg

 

DSCF01321-1024x768.jpg

 

DSCF0135-1024x768.jpg

 

DSCF0142.jpg

 

DSCF0147.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na życzenie użytkowników została dodana nowa podstrona.

Znajdują się na niej typy użytkowników dotyczące odbytych meczy włącznie z ilością przyznanych punktów.

Mam nadzieję, że będzie to przydatne, ponieważ pamięć ludzka jest ulotna i zdarza się zapomnieć, jaki wynik się wytypowało 2 dni wcześniej.

 

http://obstawiam.net/liga-typero/typy-uzytkownikow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×