Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
m4t0sh

mintshost.pl problem z logowaniem

Polecane posty

mam problem z zalogowaniem się na serwer vps przez putty
nie dostałem żadnego e-maila z informacjami o serwerze więc zakładam że hasło jest takie jak przy logowaniu na stronę jednak serwer je odrzuca

 

piszę tutaj bo pomoc techniczna na mintshost na razie milczy

 

@ i jak skorzystać z wirtualizacji openvz

Edytowano przez m4t0sh (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wystarczy chwile poczekać. VPS został utworzony a dane wysłane na adres mailowy.

Nie lepiej skontaktować się z nami na GG, livezilli czy telefonicznie? Tylko pisać na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wystarczy chwile poczekać. VPS został utworzony a dane wysłane na adres mailowy.

Nie lepiej skontaktować się z nami na GG, livezilli czy telefonicznie? Tylko pisać na forum...

nie piszę tu w celu wyrobienia wam złej opinii czy cos w tym stylu skorzystałem z opcji pomocy technicznej

czekałem na odpowiedz dość długo więc postanowiłem skorzystać z pomocy ludzi ktorzy być może mieli doczynienia z waszymi usługami i wiedzą jak sobie z nimi poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie piszę tu w celu wyrobienia wam złej opinii czy cos w tym stylu skorzystałem z opcji pomocy technicznej

czekałem na odpowiedz dość długo więc postanowiłem skorzystać z pomocy ludzi ktorzy być może mieli doczynienia z waszymi usługami i wiedzą jak sobie z nimi poradzić

 

 

Odpowiedź na zgłoszenie została udzielona w ciągu 1 godziny.

Dane w osobnym mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Odpowiedź na zgłoszenie została udzielona w ciągu 1 godziny.

Dane w osobnym mailu.

faktycznie godzina odpowiedz zgadza się z tym co pan napisał jednak wyświetliła mi sie dopiero przed chwilą :( (a sprawdzałem co kilka minut)

kończąc temat

wszystkie dane już dostałem na e-mail dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WHT Support Mintshost.pl, Czemu tego nikt nie zamknie ? Takie coś na PW powinno lecieć na dzień dobry, brak słów. Nie żeby coś nie mam nic do MH ale musiałem to z siebie wyrzucić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×