Skocz do zawartości
Gość

Powiadomienia "obserwuj temat"

Polecane posty

Gość

Czołem,

 

Mam do was pytanie. Czy otrzymujecie powiadomienie na forum, czy spamem na maila? Według mnie, powinno odbywać się to wszystko za pomocą modułem na forum, nie mailem - robi się strasznie syf. Chyba że, po prostu ja tak tylko mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak brzmi problem? Gołąb pocztowy ma Ci przysłać powiadomienie czy o co chodzi? Wszystko działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gołąb jest starą metodą, ale jak najbardziej pomocną - ale nie w tym sęk. Wszystkie powiadomienia w profilu, są aktywne. Chodzi mi o powiadomienia, tego typu:

 

90733252307620225018.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ustawienia -> Ustawienia powiadomień i tam możesz zdecydować jakiego typu powiadomienia i którą metodą mają do Ciebie przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moje ustawienia -> Ustawienia powiadomień i tam możesz zdecydować jakiego typu powiadomienia i którą metodą mają do Ciebie przychodzić.

 

Wszystkie powiadomienia w profilu, są aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Czołem,

 

Mam do was pytanie. Czy otrzymujecie powiadomienie na forum, czy spamem na maila? Według mnie, powinno odbywać się to wszystko za pomocą modułem na forum, nie mailem - robi się strasznie syf. Chyba że, po prostu ja tak tylko mam.

 

O właśnie ja chciałem zgłosić buga - non stop od parunastu dobrych tygodni usuwają mi się tematy ze "śledzonych". Klikam "śledź ten temat", wybieram powiadomienie natychmiastowe i działa to max parę godzin, czasem jakieś powiadomienie dostane ale zwykle śledzone tematy / działy po prostu znikają. W efekcie nie dostaje żadnych powiadomień. Z pewnością to jakiś bug - klikam już chyba 10-ty raz w śledzenie kilku interesujących mnie tematów i zawsze to śledzenie mi znika, bardzo to frustrujące bo nie pozwala na szybkie odpowiedzi - np. w tematach progresowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziwne. Ponieważ na linux przychodzą mi powiadomienia na forum, a na Windows 8 już na maila - co jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystkie powiadomienia w profilu, są aktywne.

Ale tam w panelu możesz zdecydować czy mają przychodzić na maila czy też nie.

 

 

@Adam Szendzielorz

 

Też to zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale tam w panelu możesz zdecydować czy mają przychodzić na maila czy też nie.

 

 

@Adam Szendzielorz

 

Też to zauważyłem.

 

Tak, wiem. Już jest okej :) Tylko bardzo opóźnione powiadomienia, przychodzą po 10-minutach od napisania komentarza.

Edytowano przez Domaintalk.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Z tym czyszczeniem śledzonych to sprawdzę, powiadomienia dostaję też z lekkim opóźnieniem. Zobaczymy z czego to wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×