Skocz do zawartości
secretservice

Poważny problem z CSS

Polecane posty

Witam.

Otóż mam problem z kodem CSS.

Adres strony: http://www.forum.ugraj.com

Chodzi o wyświetlanie górnego menu - na firefoxie jest poprawnie, podobnie na IE.

Niestety na przeglądarkach webkitowych jest problem i następuje rozjazd.

Nie wiem czym jest to spowodowane, w menu nie ma deklaracji, które nie byłyby obsługiwane przez przeglądarki z tej rodziny.

 

Kod CSS:

http://www.wklej.org/hash/e9e27af6ec6/

 

I jeszcze screeny:

IE: http://puu.sh/38dfF.jpg

Firefox: http://puu.sh/38dem.png

Chrome: http://puu.sh/38dd3.png

 

Za pomoc w rozwiązaniu problemu mogę nawet zaoferować niewielką opłatę (do uzgodnienia). Aczkolwiek myślę, że problem nie jest poważny i ktoś mi pomoże z dobrego serca.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jaki kod Ci zwraca przeglądarka i go popraw, bo masz spaghetti. Zobacz na pierwszego diva o klasie a. Najpierw otwierasz diva, potem formularz, zamykasz odwrotnie...

 

Tak samo dalej, najpierw popraw te błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#gora i jego elementy powinny mieć heighta 40px a nie 30px

 

na webkicie zapewne .logowanie nie złapało margin-top: 8px, każdy input w tej klasie musiałby dostać: float: left i będzie pasować.

 

 

#logodesc nie musi mieć width: 100%; ( powinno samo rozciągnąć) bo tutaj na pewno się pojawi problem na smartfonach gdzie będzie ci Ciachać menu.

 

W wielu miejscach przyda ci się clear:

 

.clear{clear:both}

<div class="clear"></div>

Np pomiędzy logiem i .fragu_menu a .cssmenu

Edytowano przez GyniO (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×