Skocz do zawartości
pastor

Przedłużenie domeny pl

Polecane posty

Witam.

Prawie rok temu zakupiłem domene .pl w ovh.pl, za 60 dni wygasa i przedłużenie jej kosztuje 50 zł.

Czy przeniesienie do innej firmy i tam jej przedłużenie wyjdzie taniej czy taniej niż 50 zł nigdzie raczej nie znajde? Oczywiście jest znacie takie firmy to proszę o propozycję jednak wolałbym aby były to zaufane firmy które w umowach nie mają "haczyków" typu, że za rok wymagane jest odnowienie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam jedną: OVH. Odnowienie domeny .pl 49,99PLN BRUTTO, domeny IDN 11,99PLN Netto ( 14,75PLN BRUTTO) ;)

 

Poważnie mówiąc, nic taniej nie ma. OVH ma swoje wady (papierologia stosowana), ale patrząc tylko i wyłącznie pod kontem ceny, to przoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie pierwszy raz przedłużam domene dlatego takie pytanie, ale jeśli nigdzie taniej nie ma to przedłużę w ovh. Dzięki za pomoc Panowie ;)

Można zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesja domeny w OVH na przykład ;)

 

Akurat nie mogę się zgodzić, mniej więcej miesiąc temu przetransferowałem bardzo szybko bo w mniej niż 24h domenę .com z mydomain.com do OVH bez jakichkolwiek problemów.

 

Co jeszcze ci się nie podoba w OVH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Akurat nie mogę się zgodzić, mniej więcej miesiąc temu przetransferowałem bardzo szybko bo w mniej niż 24h domenę .com z mydomain.com do OVH bez jakichkolwiek problemów.

 

Co jeszcze ci się nie podoba w OVH ?

 

Transfer != cesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pedro mówi tu o transferze z OVH - większośc usługodawców daje authinfo od ręki, w ovh trzeba papierki wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×