Skocz do zawartości

Polecane posty

Cześć wszystkim :D


Opis: Dziś chciałbym wam przedstawić forum dla aktualnych oraz przyszłych kierowców -www.busiarze.com.pl. Na forum nowi kierowcy mogą znaleźć poradniki np: jak zabezpieczyć towar, czas pracy kierowców PL, EU, przepisy ruchu drogowego w Anglii itd. oraz wymienić się doświadczeniami w tym zawodzie.


Został stworzony specjalny dział w którym nowi kierowcy mogą zadawać pytania odnośnie transportu do 3,5 DMC - "Pytania i odpowiedzi".




Prosił bym o ocenę forum pod względem tematyki, wyglądu oraz napisanych postów (poradników).


Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

188 użytkowników forum ... i ponad 800 lików na fejsie :> ? to się robi tak aby było w miarę logicznie ;)

 

Wygląd ciężko skomentować, logo z painta, styl tylko wgrany. Tematyka jak każda inna, jak się postarasz to może coś z tego wyjdzie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku był fanpanes na facebook'u, po zebraniu 600 lajków (wszystkie są prawdziwe, nie kupione na allegro itp.) postanowiliśmy zrobić forum (forum powstało 09.03.2013r) i tak o to przedstawia się sytuacja z lajkami.

 

Tematyka jak każda inna

 

Mógłbyś mi wskazać jeszcze jakieś fora o takiej samej lub podobnej tematyce? Wydaje mnie się że nie ma w sieci takiego forum, gdzie kierowcy mogą wejść sprawdzić opłaty za autostrady, przepisy ruchu jakie panują w poszczególnych krajach EU, wymienić się doświadczeniami jakie spotykają w swoje pracy.

 

 

Co do loga to moim zdaniem jest ładne i proste, miało pasować do projektu na koszulkach

DSCN8475.jpg

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to projekt graficzny na koszulce chyba jest gdzieś zapisany, nie? Wystarczy go zeskalować i wstawić zamiast tego czegoś co jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematyka fajna logo na koszulkę też, tylko ta szerokość całości ni jak się ma do siebie.

scpng_nrsrhqs.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematyka fajna logo na koszulkę też, tylko ta szerokość całości ni jak się ma do siebie.

scpng_nrsrhqs.png

 

Logo postaram się w najbliższym czasie zmienić na takie jakie jest na koszulkach, a odnośnie tego portalu to nie wiem dlaczego się tak zrobił, u mnie wygląda to normalnie, pytałem się niektórych użytkowników i też nie mają z tym problemu wiec mógłby mi ktoś powiedzieć w czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje o forum :) Wreszcie coś na mój fach i fajnie się użytkownicy udzielają. Zarejestrowałem się i mam nadzieję, że przydadzą mi się zwłaszcza podklejone tematy. Brakowało mi takiego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie wyłączyłem prawo kolumnę, zostawiłem lewą i środkową mam nadzieje że teraz wszystko wygląda w miarę dobrze.

 

 

Dzięki za informacje o forum :) Wreszcie coś na mój fach i fajnie się użytkownicy udzielają. Zarejestrowałem się i mam nadzieję, że przydadzą mi się zwłaszcza podklejone tematy. Brakowało mi takiego forum.

 

Dzięki za miłe słowa odnośnie forum mam nadzieje że miło spędzisz z nami czas oraz dowiesz się ciekawych rzeczy. Zapraszam również na naszego fanpaga (?) gdzie prezentujemy zdjęcia z tras oraz busów.

 

Do zobaczenia na trasie a nawet na zlotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców - jest ok, tematyka i obecny szablon, no fajnie.
Jedynie zainwestuj w grafika który zrobi Ci fajny header, bo logo rzeczywiście fajnie wygląda na koszulce ale nie na headerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie odnośnie tego loga - czy teraz lepiej wygląda? i czy takie zostawić czy jeszcze coś kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Hmm dlaczego logo nawiązuje tylko do pojazdów mniejszych gabarytów? Dałbym coś bardziej uniwersalnego, aby i tirowców zachęcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dlaczego logo nawiązuje tylko do pojazdów mniejszych gabarytów? Dałbym coś bardziej uniwersalnego, aby i tirowców zachęcić ;)

 

Pewnie dlatego, że targetem są kierowcy aut dostawczych, co sugeruje zawartość, struktura forum i sama domena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dlaczego logo nawiązuje tylko do pojazdów mniejszych gabarytów? Dałbym coś bardziej uniwersalnego, aby i tirowców zachęcić ;)

 

Jak można zauważyć w sieci jest dużo for, portali o tematyce "Wagi Ciężkiej" (pojazdów dużych gabarytów), więc nie ma sensu robić 99 portalu o tym samy, bo jak wiadomo nie przyniesie to zamierzonego celu. Natomiast, jeżeli chodzi o moje forum to w sieci jeszcze nie ma takiego forum dla kierowców mniejszych aut. Głównym celem forum było aby nowy kierowca mógł na forum znaleźć poradnik, co ma zabrać w swoją pierwszą trasę, opłaty za autostrady, mosty, tunele w EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może takie logo? :)

http://img153.imageshack.us/img153/7367/beznazwy1bp.png

Takie na szybko... chodzi mi ogólnie o koncepcję podmuchu, prędkości.

Pozdrawiam serdecznie!

 

PS. Tematyka forum mi się spodobała - oryginalna.

 

Logo może i dobre, ale naklejki i koszulki mają już swoje logo tak więc nie ma sensu tego zmieniać i ponosić dodatkowe koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×