Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarosław Szmańda

WP - styl zBench

Polecane posty

Przetłumaczyłem plik .pl (poprawiłem), wrzuciłem lecz nadal mam ? zamiast polskich znaków.

Czy to się jeszcze gdzieś zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A może kodowanie pliku się zmieniło? Odpal notepad++ i zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyj wtyczki style code localization ... będzie wszystko w zgodzie z naturą ;)

 

codestyling-localization zainstalowane i nie za bardzo wiem co dalej.

 

A może kodowanie pliku się zmieniło? Odpal notepad++ i zobacz :)

Nie mam Windowsa, po za tym mousepad pokazuje poprawnie kodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po edycji pl_PL.po wygenerowałeś nowy pl_PL.mo?

 

 

 

 

codestyling-localization zainstalowane i nie za bardzo wiem co dalej.

 

Wchodzisz w narzędzia i codestyling-localization i masz tam listę szablonów i wtyczek z listą tłumaczeń. Możesz wejść na dane tłumaczenie i je przejrzeć/poprawić i wygenerować plik .mo po zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×