Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sticky123

Sprzedam sieć Crafcimy.pl

Polecane posty

Witam serdecznie, mam na sprzedaż sieć crafcimy.pl (bez licencji ipb, zabieram). Serwis prosperuje od 3 miesięcy, ma około 300 uników. Do sieci dołączony jest serwer minecraft, 150 slotowy na ownserver.pl

Serwer gry opłacony jest na 2 miesiące, a w portfelu widnieje kwota jeszcze 160zł.

Dodatkowo zawarty jest skrypt sklepu (ślicznego) (który kosztował prawie 100zł).

Serwis ma stałych użytkowników, a serwer stałych graczy. Zyski jakie generuje to około 250zł na homepay co miesiąc przy średniej 40-50 graczy online.

Domena jest wykupiona w unixstormie. (opłacona na jeszcze 11 miesięcy)


Za serwis chcę; 500zł (negocjacje).

Czemu sprzedają tą złotą kurę? Brak czasu na prowadzenie, praca w której zarabiam więcej.

Dowody posiadania i tak dalej, wszystko na priv. Mogę udostępnić równiez wykres w którym pokaże, że serwis zarobił na homepay'u 300zł w ciągu jednego miesiąca. ; ).

Oczywiście mogę sprzedać przez allegro, nie ma sprawy!

Kontakt pw lub skype; joseph.rowdone

Edytowano przez sticky123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniamy skrypt sklepu. W związku z tym osoby posiadające jakieś pozostałe pieniążki w portfelu, są proszone o zrobienie screenshot'a, podanie numeru telefonu z którego kupowali usługę i wysłanie tego na pw na forum do Hyper'a celem zwrotu kwoty na nowym sklepie.

 

 

Czyżbyś zawinął się z kasą i nowego właściciela chciał wciągnąć w jakieś kłopoty :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ja jestem Hyper (możesz napisać na pw aby zweryfikować). Zmieniliśmy skrypt sklepu, stary skrypt nie oferował sprawdzenia ile ludzie mają w portfelu, stąd ten MSG. Aczkolwiek nowy skrypt sklepu już jest wprowadzony, a wszystko co miało, zostało zwrócone. Zanim zaczniesz wysuwać takie pochopne wnioski i oczerniać tutaj kogokolwiek, radziłbym zorientować się w sytuacji. Dziękuję, polaku.

(W ciągu ostatniego miesiąca serwis zarobił 400zł, co mogę potwierdzić.. :))



Wszystkich chętnych zapraszam do zadawania pytań na pw, bądź kontaktowanie się na skype.

Edytowano przez sticky123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jaki jest sens sprzedawać coś za 250 zł co przynosi dochód 400 zł ? wyjaśnij to bo innych obiekcji nie mam i możliwe, że zakupię forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również poproszę o szczegóły na PRIV. Powód sprzedaży też by się przydał, ponieważ po ew. kupnie nie chcę mieć żadnych nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla tego pana Profesjonalne podejście do kontaktu SKYPE!. Facepalm. 0 kontaktu e-mail oraz telefonu.

A jeżeli jestem zainteresowany a n ie chce bawić się w skype to byś zapodał jakieś informacje dlaczego sprzedajesz, czy jest to dla cb opłacalne przy takich dochodach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla tego pana Profesjonalne podejście do kontaktu SKYPE!. Facepalm. 0 kontaktu e-mail oraz telefonu.

A jeżeli jestem zainteresowany a n ie chce bawić się w skype to byś zapodał jakieś informacje dlaczego sprzedajesz, czy jest to dla cb opłacalne przy takich dochodach ...

Brawo dla tego pana za poprawną interpretację oferty. Dziwnym trafem na pańskie pytania odpowiedziałem już w pierwszym poście głównym. Kontakt skype jest dla mnie najwygodniejszą formą przeprowadzania transakcji.

 

e-mail: bok@crafcimy.pl

gg: siedem jeden siedem siedem dwa dziewięć sześć

 

 

Zainteresowanych odsyłam do kontaktu prywatnego, forum traktuję tylko jako pośrednik i sprawy dot. sprzedaży załatwiam na drodze komunikacji prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba sobie żartujesz Panie, że wyceniasz to na 400,00 PLN? Gratuluję. Szczerze? Tylko serwer kupujesz, nie mówiąc już o forum - bo licencja na "zabijanie" jest zabierana.

Jeżeli ktoś Ci zaproponuje 200,00 PLN / 250,00 PLN - to się nawet nie zastanawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz Panie, że wyceniasz to na 400,00 PLN? Gratuluję. Szczerze? Tylko serwer kupujesz, nie mówiąc już o forum - bo licencja na "zabijanie" jest zabierana.

Jeżeli ktoś Ci zaproponuje 200,00 PLN / 250,00 PLN - to się nawet nie zastanawiaj :)

refresh, sprzedamy za 250zł.

 

@Domaintalk.pl

Czytaj uwaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×