Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hajki

[wirtualny] z dyskami SSD

Polecane posty

Szukam hostingu www z dyskami SSD.

Transfer ok. 20-30 GB miesięcznie, dysk ok. 2 GB.

Budżet ok. 50-70 zł rocznie.

Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Z ofert "normalnych" to trochę trudno będzie Ci coś znaleźć z tym budżetem. Znalazłem coś takiego:

  • Oferta firmy eurovps.com plan basic za 10 Euro miesięcznie. Dostajesz za to 5 GB, 1 TB ruchu i do 100K odwiedzin miesięcznie. Klik
  • Oferta firmy medialayer.com plan appLayer EX za aż 40 USD miesięcznie. Dostajesz 2.5 GB na dysku w RAID 10, 50 GB transferu. Klik
  • Najtańsza oferta, firma reliabox.com plan blogger za 6.45 USD miesięcznie. Dostajesz 3 GB, 30 GB transferu. Klik

     

Jednakże żadna z powyższych ofert nie mieści się w twoim budżecie, wynika to z tego, że SSD jakoś nie jest popularne w tej dziecinie, oferta za 40 $ jest ofertą dla "profesjonalistów". Z doświadczenia radzę Ci napisać do boków o przygotowanie oferty indywidualnej jakiś większych firm np.

Ewentualnie może zapytaj kogoś kto posiada serwery dedykowane, czy VPS'y na dyskach SSD, czy by nie udostępnili Ci zasobów za należytą opłatą.

 

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zauważ, że tylko jedna z podanych propozycji trzyma się twojego budżetu. Najtaniej byłoby w joi.pl, ale czy najlepiej? No ta pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam. Na twoim miejscu zainteresowałbym się ofertą ofertą chumrki.pl albo slaskdatacenter.pl. Swego czasu w chmurce miałem stronkę i domenę, jednakże były spore problemy z realizacją zamówień i pomocą techniczną. Wybierając najtańszy plan u nich przekroczysz swój budżet o około 2.57 zł. Co do sldc.pl, nie jestem w stanie się wypowiedzieć, ale na pewno będzie bezpieczniej niż wybierając joi.pl

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W vipower.pl masz dyski SSD na bazy danych, pliki strony są na oddzielnej maszynie.

Do tego całość na litespeedzie, więc za czasów mojej bytności tam śmigało to na prawdę miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×