Skocz do zawartości
mynod3

Phpbb - jaki to mod?

Polecane posty

Hej, na forum safegroup.pl oraz na forach innych silników np. forum.ovh.pl lub mybboard.pl widzę drobną aczkolwiek ciekawą modyfikację, skracającą linki ostatnich postów na stronie głównej. Czy to jest autorski mod (safegroup) czy jest taki mod dla phpbb? Chodzi mi o to by skrócić w ten sposób linki (mam premoda z włączonym no-duplication i forum przy dłuższej nazwie tematu trochę się rozjeżdża).

 

Tak ta modyfikacja wygląda:

 

76001b2b3bbb02d0med.jpg

 

 

 

Chodzi mi o to, żebym mógł ustalić ile taki link może mieć znaków a później żeby były 3 kropki ;) Rozwiązałoby to mój problem z lekkim rozjeżdżaniem się forum przy dłuższych nazwach tematów. Niestety phpbb jest w temacie modyfikacji szablonów trochę archaicznie zaprojektowane i trzeba kombinować.

Edytowano przez mynod3 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie ta opcja jest włączona aby właśnie się nie rozjeżdżało, idź na forum phpbb jak nie wiesz gdzie to ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no tak :) Heh głąb ze mnie...Tylko, że jest to zapewne modyfikacja last topics on indeks a ja korzystam z no-duplication mod bo mam wersję premod. I w tym przypadku zbyt długie nazwy tematów nie są obcinane :/ Cóż pozostaje wyłączyć no-dupe i zainstalować last topics on index. A może wie ktoś jak to ustawić w no-dupe?

 

Problem rozwiązany ! Należy w pliku includes/functions_display.php

 

znaleść:

 

// Limits in chars for the last post...

 

i poniżej ustawić charset np. na 25.

Edytowano przez mynod3 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×