Skocz do zawartości
spiker

Ecamp Wersja beta/wczesna alfa :)

Polecane posty

Szablonik ecamp

 

W trakcie robienia dla znajomego:

www.simlock24h.xaa.pl/kamil/

 

 

w szczegółowych ofertach brakuje zdjęć, nie ma faq, w panelu z 3 ofertami po najeździe na zdjęcie będzie się powiększać w takim pop-upie nie wiem jak to nazwać. To tam dodam te same zdjęcia tylko lepszej rozdzielczości.
Reszta zrobiona i do oceny, jeszcze nad jakimś sloganem na headerze myślę

 

Strona ma na celu bardziej informacyjnym. Do szerokiej społeczności jak narazie nie ma w planie

 

Co do optymalizacji, starałem się h1, h2 zachować. Meta jeszcze nie ustawione i tytuły stron

 

Hejcić :)

 

Btw. właśnie zauważyłem brak przejścia w headerze, mam na uwadze jak cos

Edytowano przez spiker (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wchodząc na stronę widzę fajny header ładnie komponujący się z menu... Ale gdy najeżdżam na menu jedyne co udało mi się wypowiedzieć to "O Fuuu... Co to jest" :) Weź tą pomarańcz czymś zastąp bo rzeźnia ze strony :)

 

Tak samo niżej ten złoty bym zmienił (cennik) i pomyśl nad zastąpieniem innym obrazkiem tego ludzika. Reszta jest praktycznie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok popracuje nad tym menu i kolorem, pedro co masz na myśli z typografią? Przyznam, że o tym mam 0 pojęcia nawet w projekcie szablonu nie mogłem czcionki stylu itd. ładnie to zrobić, więc podczas kodowania to co wydawało mi się na dobre to ustawiałem. Jakieś rady na przyszłość i do zmiany w szablonie mógłbyś napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko:

- poprawić wysokość linii

- odstępy pomiędzy poszczególnymi elementami listy

- błędy (np. dobem jak już coś to dobę ew. doba)

- na str. głównej dodaj jakiś hover do buttona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zielony... Hmm A próbowałeś coś z błękitnym/niebieskim? Spróbuj też tło tam gdzie masz tytuł (nad artykułem a pod przyczepami) dać bardziej hmm matowy (np. podobny do tła) Bo bije po oczach z rana :)

ul a:hover {
    background-color: #33BBDD;
    color: #fff;
    margin-top: 1px;
    font-family: "MS Reference Sans serif";
}

Idź tym tropem raczej :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak kombinowałem, ale właśnie chciałem zastosować i połączyć dwa kolory, już zmieniłem tak jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Teraz lepiej tylko na środku ci się cuś wyświetla http://forum.dobreprogramy.pl/download/file.php?avatar=104505_1226703990.png

:)

 

 

 

 

URL żądania:
http://forum.dobreprogramy.pl/download/file.php?avatar=104505_1226703990.png


Metoda żądania:
GET


Kod stanu:
HTTP/1.1 304 Not Modified





Nagłówki żądania
12:49:19.000

User-Agent:Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:21.0) Gecko/20100101 Firefox/21.0Referer:http://www.simlock24h.xaa.pl/kamil/If-Modified-Since:Fri, 14 Nov 2008 23:06:30 GMTHost:forum.dobreprogramy.plConnection:keep-aliveAccept-Language:pl,en-us;q=0.7,en;q=0.3Accept-Encoding:gzip, deflateAccept:image/png,image/*;q=0.8,*/*;q=0.5










Nagłówki odpowiedzi
Δ47ms

x-ua-compatible:IE=edgeX-Powered-By:PHP/5.3.19, ASP.NETServer:Microsoft-IIS/7.0Pragma:publicExpires:Sat, 17 May 2014 10:48:50 GMTDate:Fri, 17 May 2013 10:48:49 GMTCache-Control:no-cache

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No właśnie też tak mam, myślałem że nie powinno się to pojawić tylko duże zdjęcie - ale ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok zastosowałem hover w dolnym obrazku. Co do obrazków przyczep już zaktualizowałem dwa, a na trzeci czekam. Div w warunkach rezerwacji poprawiony (nr konta). Do kontaktu planuje dodać jakiś formularz kontaktowy. Ma ktoś gotowy skrypt aby to dość ładnie wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×