Skocz do zawartości
yehaa

Portal wielotematyczny xxx

Polecane posty

witam całą mocą serwerka:)

moje pytanie:

 

jak w dzisiejszych czasach prowadzić forum wielotematyczne (warez) tak zeby bylo to legalne?

Jak moi "sąsiedzi" mogą to zweryfikować ze forum jest moje? Podczas gdy domena nie potrzebowala weryfikacji (chyba).

 

A jak robić z portalami xxx? Jakie tam można dać reklamy do tego żeby sić uśmiechała nad nimi Gianna Micheals?

 

Kiedyś miałem takiego kolegę co prowadził serwerek z różnymi dobrociami sztuki i nie sztuki ale rzucił to.

Jak sam twierdził takie zarobki to za mało.

 

Mianowicie miał zrobione na subdomenie jakąś ofertę okien pcv i tam jego koledzy klikali- ta firma istniała chyba na prawdę.

Cóż teraz kolega projektuje różne drobiazgi do wiedźmina i innych gierek...

Jak takie prowadzenie wareza albo ładnych dziewczyn ma się do reform premiera i ministra sprawiedliwości?

 

O seo to sie nie martwie bo to juz od 50 PLN można mieć- dzisiaj taką kwotkę wynegocjowałem od jednego freelancera (to ma być zrobione solidnie i za efekt)

 

Niech to rootkit pochłonie chciałbym żeby były lata '90 i żeby większość z was ( nie zapominajmy o społeczeństwie) pracowała przy pilniku albo przy dojeniu kóz :D :D - Nie oszukujmy sie to byłoby najzdrowsze dać pracownikowi fizycznemu pensje równowartości 20$ i flaszkę siwuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O seo to sie nie martwie bo to juz od 50 PLN można mieć- dzisiaj taką kwotkę wynegocjowałem od jednego freelancera (to ma być zrobione solidnie i za efekt)

 

Przepraszam za mało merytoryczną odpowiedź, ale - rotfl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GaleriaSEO Masz wyższe ceny to spoko, ale nie potrzebuje twojego teatrum do tego ze ludzie chcą różne rzeczy kupic za 1 zl i wcale nie uważają ze to jest złe i że tam nie ma jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za mało merytoryczną odpowiedź, ale - rotfl :D

 

To się uśmiejesz jeszcze nie raz, gościu ma zabawne podejście ;)

 

@OP - Co Ty bierzesz? O co Ci właściwie chodzi w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@OP - Co Ty bierzesz? O co Ci właściwie chodzi w tym temacie?

 

Kolo powiem Ci normalnie -szukam za.... sposobu na zarobek

Do tej pory zarabiam troche np tyle żeby opłacić sobie hamburgera na śniadanie i premiera a teraz czytam różne skrypty i patrze na różnych forach i nie wychodzi mi że gdzie kolwiek mogę zarobić

Mam kolegę co mi zrobi taki wiesz b. estetyczny portal historyczny ale to wiesz jak...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Kolo powiem Ci normalnie -szukam za.... sposobu na zarobek

 

 

To idź do pracy. Z takim podejściem, jakie pokazałeś w innym temacie, to sieci nie zwojujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten znowu bierze uslugi od gimnazjalistow i nam wciska rzeczy o swoich fachowcach.

 

 

Do tej pory zarabiam troche np tyle żeby opłacić sobie hamburgera na śniadanie i premiera a teraz czytam różne skrypty i patrze na różnych forach i nie wychodzi mi że gdzie kolwiek mogę zarobić

 

To co w ogóle się odzywasz w sprawach o których nie masz najmniejszego pojęcia? Na tym forum są ludzie którzy przerobili grube tysiące złotych w internecie, więc nie próbuj nikogo tutaj uczyć. Możesz kupić pozycjonowanie na allegro 9,99, na gruponie za 99,99, bądź wykonać Ci za 100zł kolega, ale co z tego skoro w wyszukiwarce się nie pojawisz wysoko a jakość strony będzie na poziomie stabilności Windowsa 95? Kolejne wydane pieniądze, być może nie duże, ale w zarabianiu chodzi o ich zwrot z nawiązką. W ten sposób nie zarobisz.

 

Wyglądasz po prostu na człowieka który szuka prostego zarobku a nie masz żadnych podstaw do niczego. W internecie można zarobić grubo, bądź z pewnej perspektywy "łatwo". Mając do tego głowę pieniądze mogą się robić gdy Ty leżysz w łóżku, wszystko zależy od pomysłu i umiejętnego wykonania go. Tobie brak tych obydwóch rzeczy.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP znów się nie rozumiemy - tylko dostaje ujemne punkty w wy dodatnie:P

Tak jak napisałem w którejś z treści wcześniej- jeżeli zarobili 10 lat temu to wiem jak to zrobili

Jeżeli przyrobili na reklamach grube tysiące tygodniowo to jasne że sie nie podzielą swoją wiedzą- ja jakbym mial kure znoszącą złote jajka to też bym się nie podzielił

Nie zgodzę się z tobą na temat tego all i grupona. bo na all i gruponie bardzo łatwo dostać wałka ale kolega który robi joomle to mógłby być uważany za podwykonawce dla agentury reklamowej

Bo myślisz że kogo oni zatrudniają?

 

@pedro84 dziś się obudziłem o 10am myślisz że która praca by mnie przyjęła na taka godzinę? PS Obudziło mnie potwierdzenie z banku że pieniądze przyszły :D

 

@GaleriaSEO a co powiesz na to ze agentura seo zaproponowała mi cene 130 +vat za to co tamten wziął 50? Odlicz sobie koszty takiej działalności i to że mogą mnie zbywać albo oszukać i mam z nimi jakąś obwarowaną umowe i tez ci wyjdzie 50. PS Pomijam fakt że sie spóźnili z wyceną :D

 

AD REM czyli żaden z was nie wie jak prowadzić ładne dziewczyny ani wareza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żeś nawiązał tymi dziewczynami do wareza ...
Sprawa wygląda tak:

Jeżeli forum warez jest na Ciebie to prędzej czy później dostaniesz wyrok - propagujesz w ten sposób pirackie pobieranie płatnych programów - nawet regułka o tym, że nie odpowiadasz za pliki/linki użytkowników nic Ci nie da bo znajdą na Ciebie dowody i będziesz miał przesrane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP ale patrz istnieja warezy w PL i w US

Poza tym to nie jest takie tragiczne ze dostane wyrok bo nie kazdy dostaje wyrok- tak powinno być, ale...

Spytalem sie u swojego rejestratora o weryfikowanie danych osobowych i juz wiem jak to wyglada (hehe)

Mozna zarejestrować hosting i domene bez zadnych danych (ale to sie dowiedz u źródła)- ja cie uczyc nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbanujcie tego pajaca bo żal dupę ściska :D

 

 

Mozna zarejestrować hosting i domene bez zadnych danych (ale to sie dowiedz u źródła)- ja cie uczyc nie będę

 


ahahaha ^^ zapewne od tej agentury co wyceniła na 130 zł pozycjonowanie lol

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@polnet dobry przedsiebiorca widzi szanse i zagrozenia a jezeli nie chcesz pisac o warezach i rejestracji domen bez danych osobowaych to twoja sprawa

nawet jak bym cie znal osobiscie to mnie by nie rozbawilo twoje sciskanie serwera ani prasowanie moszny :D

EDIT

Ja jako student widze zagrozenia dla bezpieczenstwa w kraju i instytuacjach panstwowych- jak chcesz mozemy zalozyc taki watek odnosnie prawa w praktyce odnosnie hostingow i innych przestepstw w necie.

wg mnei to dosyc ciekawy temat- temat rzeka

Nazywajac mnie pajacem sam siebie nazywasz pajacem bo mam wiedze branzowa o tym jakie sa luki w prawie :D

Edytowano przez yehaa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@polnet dobry przedsiebiorca widzi szanse i zagrozenia a jezeli nie chcesz pisac o warezach i rejestracji domen bez danych osobowaych to twoja sprawa

nawet jak bym cie znal osobiscie to mnie by nie rozbawilo twoje sciskanie serwera ani prasowanie moszny :D

EDIT

Ja jako student widze zagrozenia dla bezpieczenstwa w kraju i instytuacjach panstwowych- jak chcesz mozemy zalozyc taki watek odnosnie prawa w praktyce odnosnie hostingow i innych przestepstw w necie.

wg mnei to dosyc ciekawy temat- temat rzeka

Nazywajac mnie pajacem sam siebie nazywasz pajacem bo mam wiedze branzowa o tym jakie sa luki w prawie :D

 

 

1. Nie jesteś studentem :)

2. Nie posiadasz wiedzy branżowej :)

3. Z tym podawaniem danych też się mylisz :)

4. Z ściskaniem serwera i moszną to chyba jakieś ciężkie zabawki w dzieciństwie miałeś :(

5. nie muszę nic dodawać ...

 

Kop w dupe by Ci się kolego przydał tak abyś się nawrócił na właściwy tor ...

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Nie jesteś studentem :)

2. Nie posiadasz wiedzy branżowej :)

3. Z tym podawaniem danych też się mylisz :)

4. Z ściskaniem serwera i moszną to chyba jakieś ciężkie zabawki w dzieciństwie miałeś :(

5. nie muszę nic dodawać ...

 

Kop w dupe by Ci się kolego przydał tak abyś się nawrócił na właściwy tor ...

 

 

1. jestem studentem (kwestia rozbieżności do wyjaśnienia na prv)

2. posiadam wiedze branzowa, ale nie porównuj mnie do cwaniaków co pozycjonowali strony 10 lat temu :D :D

3. podawanie danych do potwierdzenia u rejestratora na prv- moge nagrac rozmowe z rejestratorem(poggadaj ze mna na prv- rozwiazemy ten problem $$- kasy u mnie w aliorze nigdy za duzo :D)

4. sciskanie serwera to taka metafora- taki jakby neologizm

5. ja tez przemilcze i pomodle sie za ciebie :D

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pedro84 dziś się obudziłem o 10am myślisz że która praca by mnie przyjęła na taka godzinę? PS Obudziło mnie potwierdzenie z banku że pieniądze przyszły :D

 

@GaleriaSEO a co powiesz na to ze agentura seo zaproponowała mi cene 130 +vat za to co tamten wziął 50? Odlicz sobie koszty takiej działalności i to że mogą mnie zbywać albo oszukać i mam z nimi jakąś obwarowaną umowe i tez ci wyjdzie 50. PS Pomijam fakt że sie spóźnili z wyceną :D

 

Gratuluję ;)

 

130 złotych powiadasz? Naprawdę, weź się lepiej zajmij handlem tym towarem, bo jak widać trzepie beret równo, tylko, że w głowie zostaje gówno.

 

Swoją drogą, nie banować. Taki użytkownik na forum potrzebny, folklor taki ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Gratuluję ;)

 

130 złotych powiadasz? Naprawdę, weź się lepiej zajmij handlem tym towarem, bo jak widać trzepie beret równo, tylko, że w głowie zostaje gówno.

 

Swoją drogą, nie banować. Taki użytkownik na forum potrzebny, folklor taki ;)

 

Nie powiedziałem ze zarobiłem dziś rano 130 zl (to ile przyszło na konto to moja sprawa)

a jasne ze jak zatrudniam podwykonawce to chce jechać na nim jak na łysej kobyle- niech jeszcze dołoży do tej działalności :D :D :D

ale sam popatrz jak ten chce 50 a tym wychodzi 150 to za cenę agentury mam 3 hasła na średnim poziomie- jak dla ziomka

a jeżeli wedlug waćpana nie ma dobrego serwera poniżej 30k rocznie to już kwestia ile bułki kosztują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja w ogóle odniosłem się do tego ile zarobiłeś? Obchodzi mnie to tyle samo co polityka rolna Zimbabwe...

 

Ty nas trolujesz, prawda? Bo nie chce mi się uwierzyć, że masz aż tak ograniczoną percepcję. Za 50 złotych to możesz sobie CD z muzyką kupić, a nie konkretne pozycjonowanie strony. Koniec końców, to jednak Ty potem będziesz stratny. Ale może Cię to czegoś nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@shad wskaż mi kogos z grecji albo pracownika biurowego z holandii albo z UK kto tak nie myśli.

swoją drogą w Zakopanem też ościepoki sprzedają za 30% co roku wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×