Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Świstu

Reklamy na wht.pl

Polecane posty

Kto wpadł na pomysł, żeby 15% szerokości forum przeznaczyć na reklamy? :D

Ale, swoją drogą, zostało to całkiem ciekawie rozplanowane... trzeba będzie się od nowa przyzwyczaić do układu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

dokladnie 130 px, zaraz to ladnie wyrownam, zobaczycie, nie bedzie zle.

Szykuje sie kilka usprawnien i wspolpraca.

Za pieniadze z reklam chce znacznie rozszerzyc ranking (i dodawac tylko odpowiednie firmy - zadnych krzakow ), mysle, ze sie nie obrazicie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie 130 px, zaraz to ladnie wyrownam, zobaczycie, nie bedzie zle.

Jest ok, tylko należy tylko wyrównać na jedną wysokość z resztą forum.

Szykuje sie kilka usprawnien i wspolpraca.

Można prosić o większą liczbę szczegółów?

Za pieniadze z reklam chce znacznie rozszerzyc ranking (i dodawac tylko odpowiednie firmy - zadnych krzakow )

W jaki sposób przebiegałaby selekcja kandydatów do rankingu?

Z namówieniem większych firm (m.in. home.pl) może być problem, ponieważ zazwyczaj mają one wyrobioną markę i nie potrzebują dodatkowej promocji na wht.pl

mysle, ze sie nie obrazicie.

You bet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi
dokladnie 130 px, zaraz to ladnie wyrownam, zobaczycie, nie bedzie zle.

Jest ok, tylko należy tylko wyrównać na jedną wysokość z resztą forum.

Napisalem, ze zaraz wyrownam, juz kilka stron jest wyrownanych (np. strona glowna) :D

Szykuje sie kilka usprawnien i wspolpraca.

Można prosić o większą liczbę szczegółów?

Rewolucji nie bedzie, mam nadzieje, ze wplynie pozytywnie na ilosc osob odwiedzajacych forum.

Za pieniadze z reklam chce znacznie rozszerzyc ranking (i dodawac tylko odpowiednie firmy - zadnych krzakow )

W jaki sposób przebiegałaby selekcja kandydatów do rankingu?

Z namówieniem większych firm (m.in. home.pl) może być problem, ponieważ zazwyczaj mają one wyrobioną markę i nie potrzebują dodatkowej promocji na wht.pl

Selekcja bedzie przebiegac na podstawie np. opinii innych uzytkownikow na forum. Rowniez sposob w jaki staraja sie osoby do dodania do rankingu bedzie mial wplyw (juz powoli ma).

Co do duzych firm, to nie musza sie oglaszac w rankingu, przypuszczam, ze bedzie duzo chetnych na ich miejsce.

mysle, ze sie nie obrazicie.

You bet.

Czyli jak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak ? :D

Czyli RACZEJ nie :D

Życzę przemyślanych zmian w działaniu forum.

Odnośnie firm - zwróć uwagę na to, że aktualnie większość to tzw. "firmy". OK, koniec mojej polemiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

1. "cytuj wybrane" nie działa w FF. musisz wgrać nowszą wersje tego moda do quick reply (są dwa, ten lepszy obsługuje wszystkie mozillopodobne).

 

2. Bardzo dobrze, że wprowadziłeś reklamy. Nie oszukujmy się, forum zżera ogromne zasoby serwera, trzeba to jakoś pokryć. Na moim forum już dawno temu wprowadziłem prawy panel z menu i reklamami. Tym bardziej, że forum phpBB rozciąga sie każdemu na 100% okna i tego miejsca jest na prawdę dużo.

 

3. Na Twoim miejscu zaintersowałbym się reklamami w google. Masz za***isty target, reklam hostingowych jest najwięcej. Zabieraj sie za rejestrację! :D

 

4. Zważając na to, że wspomniany juz target jest bardzo interesujący ze sprzedażą reklam nie powinieneś mieć problemów.

 

ps1. ja w ciągu ostatnich 4 dni sprzedałem reklamy za 110 zł. czy to duzo czy mało, każdy musi sobie odpowiedzieć samemu wg. swojej miarki.

 

ps2. jakie masz/macie ratio klikalności w bannery? albo moi userzy mało klikają albo bannery już upadają bo u mnie jest to troche ponad 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. "cytuj wybrane" nie działa w FF. musisz wgrać nowszą wersje tego moda do quick reply (są dwa, ten lepszy obsługuje wszystkie mozillopodobne).

 

zaraz sie zabieram za robote

 

Wysłany Nie 07 Lis, 2004 15:53:

 

skonczylem, moze byc? 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
skonczylem, moze byc?

 

tak, działa w moim FF 1.0

jedynie zamiast "cytat" mogłobny pisać kogo cytat. niestety nie mam tego u siebie, nie mogłem znaleźć tej zmienionej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, działa w moim FF 1.0

jedynie zamiast "cytat" mogłobny pisać kogo cytat. niestety nie mam tego u siebie, nie mogłem znaleźć tej zmienionej wersji.

 

eh, wiem o co chodzi, zaraz dorobie

 

Wysłany Nie 07 Lis, 2004 16:19:

 

juz, cos jeszcze? :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie ta reklama wkur... znaczy zdenerwowała...

pełna komercja. nie było mnie, chyba, dwa dni - wracam i co widzę?!

KOSZMAR!

PROTEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam reklamujesz i na calego polecasz preferowanego przez Ciebie uslugodawce na forum, a tutaj nagle takie mocne slowa :D

 

jesli Kali ukrasc krowe to dobrze, a jesli Kalemu to zle ? :D

 

organizator forum takze musi za cos jesc, pic i zyc, przynajmniej Ja to rozumiem i chetnie bede korzystal z nowej formy reklamy (wydaje mi sie, ze zapewne bylem po czesci pomyslodawca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Juz sie z tm! dogadalismy :D

Jego protest zostal odrzucony :D (po znajomosci)

 

gb-> byles byles :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wpadł na pomysł, żeby 15% szerokości forum przeznaczyć na reklamy?  

Ehehe :D

Czuje sie jak by to forum stało na lycosie ;-) :D tak to wygląda seryjnei dajcie ja na dół albo na góre ale nie róbcie drugiego lycosa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Tutaj ma to jakis sens, przynajmniej je widac. Na dole nie ma najmniejszego sensu, a na gorze.... ok ale gdzie? W topie jest banner, a potem forum.

W ten sposob przynajmnej nie zmiejsza sie uzywalnosc forum, zachowany jest caly wyglad. A skojarzenia z lycosem... czy to znow tak zle? Miejsce, ktore pozwolilo tysiacom osob zalozyc strony www uzywajace php i mysql?

 

Pozdrawiam

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsce, ktore pozwolilo tysiacom osob zalozyc strony www uzywajace php i mysql?

Spokojnie :D mowie o tej reklamie z boku na lycosie do serwerów nic nie mam :D po prostu hmm ciut dziwnie to wygląda ale idzie sie przyzwyczaic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Mam nadzieje, ze sie przyzwyczaicie (ja juz sie przyzwyczailem), jesli forum ma sie rozwijac to potrzebne sa pieniadze, niestety nie stac mnie na dokladanie caly czas ze swojej kieszeni.

 

Pozdrawiam

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

wyglada normalnie (nie wiem o co chodzi z tym lycosem).

 

fobi: a co z googleads? nie zapisujesz się?

 

i jeszcze nikt nie wykupił u ciebie wiezowca? wystaw miejsce na allegro.

 

i nie przejmuj sie malkontentami. za darmo umarło. ja po paru latach hobby tez mam dosyc dokładania do interesu. na szczescie od tego roku juz nie dokładam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×