Skocz do zawartości

Polecane posty

chciałbym aby ktoś mi powiedział jakie parametry minimum muszą być na 2 serwery counter strike :
1 FFA (21 slot)
2 COD 4k lvl(21 slot)
chodzi mi o parametry procesora i ramu oraz ile transferu by tak około brało , mało jest ofert w warszawie za nie duzą cene z no limit transfer sad.png

system oczywko linux;)

co sądzicie o 2 opcji :
http://phudianet.pl/devil/serwery-vps.html ? starczy ? może macie jakieś inne propozycje co do hostingu vps wink.png.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

WEBhostingtalk.pl

 

GAMEhostingtalk.pl

 

Taka tam mała różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firmę wybrałeś dobrą, ale lepiej weź xen. OpenVZ średnio się nadaje na serwery gier, jest nawet przygotowana przez kogoś specjalna wersja hlds dla openvz ale nie polecam. http://phudianet.pl/devil/serwery-vps-xen.html Na poczatek polecam sprobowac z serwerem za 70 zeta najwyzej zrobisz upgrade do wyzszego pakietu. Dianet ma mocne procesory z serii E5, także dadzą rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym coś do 50 zł zebym mogl 2 serwery tam postawić ;) pozniej cena moze wzrosnąć (ze zmianą na wyższy pakiet w celu postawienia więcej serwerow) ma ktoś jakies porpozycje na hosting ? nie musi byc lokalizacja warszawa ale aby nie było lagów i w miarę ping. powiedzcie chociaż ile transferu potrzeba na jeden serwer ;)

Edytowano przez macek96 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwer gier, dedyk albo XEN. Na OpenVZ nie radze stawiac, mija sie to z celem. Możesz szukać hostingu w niemczech albo francji, ale pingi będą 3x wyższe 50-60 albo więcej. Za przysłowiowe dwie dychy niestety nie postawisz nic sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, jeżeli firma nie prowadzi oversellingu to na openvz spokojnie postawisz serwer i narzekać nie będziesz. Aktualnie polecam webh.pl, serwery na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, jeżeli firma nie prowadzi oversellingu to na openvz spokojnie postawisz serwer i narzekać nie będziesz. Aktualnie polecam webh.pl, serwery na wysokim poziomie.

 

Wskaż mi firmę w której oferta OpenVZ oraz oferta XEN mają dokładnie identyczną specyfikację i cenę.

W końcu i to wirtualizacja i to, a więc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli satysfakcjonuje cie 123 zł brutto (i tam pare groszy) miesięcznie

to mogę ci odstąpić serwer dedykowany w serwerowni superhost.pl

 

Wątpię byś znalazł lepszy serwer w polskiej serwerowni o tej jakości i z tą ceną.

 

Parametry:
Quad 8200

4GB RAM

2 x IP

Transfer: 2TB

 

Jak coś to szybko się decyduj bo serwer wygasa 16.05, a ja zmykam do hetznera na coś troszkę mocniejszego z większym transferem :-)

Edytowano przez K00boot (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×