Skocz do zawartości
Łukasz Ostrowski

Statyczne vs dynamiczne tagi

Polecane posty

Hej,

 

Prosiłbym o wypowiedź ludzi którzy mają większą bądź mniejszą styczność z seo. Czy jest sens używania na stronie statycznych tagów? Mam oczywiście na myśli to, że będą one przez cały czas takie same.

Druga kwestia - czy używanie tagów (dynamicznych bądź statycznych) rzeczywiście potrafi poprawić wyniki w Google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzuć linka na PM albo tutaj do serwisu. Wszystko zależy od tego jaki to serwis.

generalnie za dużej wiedzy nie mam ale ogarniam na tyle, że kilkanaście stron pozycjonuję i w top3 wszystkie są na dane frazy więc coś tam pomóc w miarę możliwości mogę.

 

Generalnie lepiej wypadają statyczne tagi ale są serwisy, którym dynamiczne mogą służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Na chwile obecną nie chodzi mi tu o żaden konkretny serwis, tylko przy tworzeniu stron dla klientów od pewnego czasu zaczęło mnie zastanawiać czy jest sens używania takowych tagów, i czy jest różnica między statycznymi a dynamicznymi - niestety moja wiedza z zakresu seo jest niska, więc nie jestem samemu w stanie to ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda podstrona w danym serwisie łącznie ze stroną główną MUSI mieć INNE meta tagi ale nie może być tak że wchodząc na daną podstronę za każdym razem mam tam inne wartości. Dla strony Sys-Com.pl którą masz w stopce jest to prawidłowo wykonane na niektórych podstronach dałbym tylko dłuższe tytuły do 60-62 znaków i zrezygnował z "SYS-COM:" na początku każdego z nich bo jest to 8 znaków i za nie można byłoby wstawić jakieś inne słowa kluczowe na które można byłoby pozycjonować serwis. Title to jeden z najważniejszych czynników jeżeli chodzi o optymalizację więc warto poświęcić na to chwilę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Trochę uzupełnię wypowiedź Pozycjonusz, chciałbym zwrócić uwagę, że oprócz seo ważny jest marketing.

 

Wrzucenie SYS-COM na początku buduje markę, jeśli ktoś będzie szukał w google będzie widział dokładnie tą nazwę firmy co nie jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna z prawie 1300 stron które pozycjonowaliśmy nigdy nie otrzymała bana czy filtru, więc zamilcz. SPAM to króluje w profilu linków do Twojej strony:

 

https://ahrefs.com/site-explorer/backlinks/subdomains/gotonline.pl%252F/not_sitewide-href-dofollow-all-all

 

Powiem Ci że nawet dla stron zapleczowych byśmy takich linków nie pozyskali. Na koniec rada, wpisz w Google first link count, bo to że napchasz 3 linki w sygnatuce do tego samego url'a na różne anchory nic ci nie da. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×