Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
anex

Przerzut jomli

Polecane posty

Witam,

mam pytanie do kolegów. Kupiłam nowy serwer zgrałam pliki na pc przerzuciłam do nowego serwera w pliku configuration zmieniłam nazwy bazy danych bo utworzyłam nową bazę na nowej maszynie i na stronie wyskakuje mi taki błąd:

 

Table 'nowa_baza.gqitf_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `gqitf_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('edcc147282a2a1fcbd9d4b1735ba697e', 0, '1366975335')

 

może ktoś podpowiedzieć co powinnam zrobić aby strona działa na nowej maszynie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Sprawdź w phpma czy rzeczywiście baza danych nowa_baza zawiera jakiekolwiek tabele i dane, utworzenie samej bazy danych nic nie da, musi mieć również dane z poprzedniej bazy danych. Na stronę składa się FTP i MySQL, trzeba przerzucić obydwie rzeczy ;).

 

Jeśli jesteś pewna, że rzeczywiście te tabelki istnieją to upewnij się, że użytkownik zdefiniowany w confgiuration rzeczywiście ma prawa odczytu/zapisu do tej bazy danych (wystarczy w phpma się zalogować jako user i sprawdzić czy można się dostać do bazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

anex: użyj komponentu akeeba backup. Jeśli nigdy nie przenosiłeś/aś CMS-a z danymi, zaoszczędzi Ci to kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×