Skocz do zawartości
Ventos

Pozycjonowanie [cena]

Polecane posty

Witam. Chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje obecnie wypozycjonowanie linku pod frazą "download counter strike", oraz jakie osoby/firmy wykonaja to najsolidniej. Chcialbym, zeby link był na 1 stronie w googlach.

Jesli zly dzial prosze o przeniesienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee napisz do kilku firm i spytaj o wycenę ? tak będzie najprościej w sumie, bo porównać sobie będziesz mógł.

 

Mam za Ciebie wysłać ? podaj email wtedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlatwiej w google wpisz - "pozycjonowanie" i zobacz kto najlepiej sie wypozycjonowal ;) myślę że do pierwszych 5 firm sie mozna odezwać o wycenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że pierwszych 5 firm może mu wysoko zaśpiewać :P.

Ja jak zwykle twierdzę, poczytaj sam trochę o pozycjonowaniu i dopiero wybieraj. W pozycjonowaniu nie warto ryzykować. Można znaleźć tanią i dobrą ofertę, ale wtedy trzeba uważać, na to jak firma pozycjonuje ;).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlatwiej w google wpisz - "pozycjonowanie" i zobacz kto najlepiej sie wypozycjonowal ;) myślę że do pierwszych 5 firm sie mozna odezwać o wycenę :)

 

Wątpię aby autor tematu miał duży budżet. Wątpię też aby dużo firm się podjęło, bo wiele firm nie bawi się w jedna frazę, wiadomo ostatnio z jakiego powodu.

Najlepiej wysłac pare zapytań, zorientować się w cenach i wtedy wiadomo będzie przynajmniej wstepnie czy pozycjonowanie jest dla Ciebie w ogóle opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego powodu te firmy nie chcą się za to brać ? bo ja nie wiem np.

 

Pozycjonowanie jednej frazy nie zawsze się kalkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Pozycjonowanie jednej frazy nie zawsze się kalkuluje.

 

A to firma o12 nie wie, że wtedy się daje cenę adekwatną do zlecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzi o frazy "counter strike", "download counter strike", "pobierz counter strike". Jednakże mam swiadomosc, ze jest to bardzo oklepany temat i moze byc ciezko wypozycjonowac link. Mój link jest na 4 pozycji na 1 stronie w google pod frazą "download counter strike", a chciałbym widzuec go na tej pozycji pod w/w frazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

1 strona to i tak pewnie nie odwiedzana strona pierwsza 5 się liczy jako tako. I jak trwałe ma być to pozycjonowanie bo jednorazowe czy co miesięczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze wiele firm DOBRYCH zajmującycxh się pozycjonowaniem nawet się nie pozycjonuje na fraze " pozycjonowanie " więc ich tam nie ma,

a po drugie jeżeli masz naprawde budżet 400 zł. miesięcznie to napisz do mnnie na priv, z racji tego co robię znam większość firm i freenlancerów w tym kraju i nie tylko.

a po trzecie jeśli myślisz że za jednorazową opłatą będziesz wiecznie w topie, to ja tak nie umie i nie znam nikogo co by umiał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny odkop panowie ;), temat do zamkniecia. Link wypozycjonowany recznie na 1 strone google.

 

czyżby download.cs-reklama.pl ? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze realizuje zasadę pracenia za efekty. Klient płaci w momencie osiągnięcia celu. Jeśli uda mi się wypromować stronę to i tak przyniesie to efekt dla firmy w postaci dodatkowych zysków i łatwiej wtedy się tym zyskiem podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient płaci w momencie osiągnięcia celu.

 

A co jeśli frazy są na tyle konkurencyjne, że osiągnięcie celu zajmie Ci np. rok? Inwestujesz przez ten rok swoją kasę w poprawę pozycji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×