Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karamy24

[Poszukujemy] Ludzi do zespołu : sieć Karamy24.PL

Polecane posty

Zacznę może od krótkiego wstępu..

 

Powodem założenia sieci Karamy24 były ciągłe spory, które wielokrotnie miały miejsce w innych sieciach.

Samo podejście administratorów serwerów oraz administratorów sieci - zazwyczaj skierowane na zarobek.

Przykładem jest możliwość zdobycia przewagi w grze za pieniądze - kupno vip, premium, odznak.

 

Znużeni wielokrotnym rozczarowywaniem się i nadzieją na lepsze warunki zaczęliśmy tracić wiarę w to,

że gdziekolwiek i cokolwiek może zmienić się na lepsze - nic nie dawało znaków ku temu.

 

Jakiś czas temu, gość o nicku "Kle2" (czyli ja) wpadł na pomysł zmiany standardowego funkcjonowania sieci.

Dzięki wsparciu, chęciom znajomych i graczy postanowił on spróbować - zadziałać. Zebrał ich.

 

Wspólnie postanowiliśmy podjąć odpowiednie środki i stworzyć Coś innego - Coś nowego, Coś wyjątkowego.

To właśnie wyżej wymienione powody zadecydowały o stworzeniu sieci Karamy24 !

 

Poszukujemy ludzi podobnych do Nas, chcących zmienić ten nieciekawy standard.

W Naszej sieci znajdziecie grupkę miłych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi.

 

Aktualnie jesteśmy na etapie rozwoju sieci oraz naboru ludzi do Naszego zespołu.

Kontynuacją będzie ustabilizowanie sytuacji do czego również będzie niezbędna pomoc innych.

 

Poszukujemy ludzi aktywnych z możliwością poświęcania odrobiny swojego wolnego czasu : )

Wymagamy komunikatywności, dojrzałości, umiejętności pracy w zespole oraz pozytywnego nastawienia !

Pomysłowość oraz wysoki poziomu kultury osobistej również bardzo mile widziany ! : )

 

Strona sieci : http://karamy24.pl

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na Nasze forum oraz proszę o kontakt ze mną !

 

Pozdrawiam - Kle2 : H@ sieci serwerów Karamy24.PL

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za standard który chcecie zmienić ? co to za coś innego czego jeszcze nie ma ?

Ja widzę, że szukacie jeleni którzy wyślą sms'a za grę z samym sobą :(

 

Wyjdźcie z jakąś inicjatywą i zaproponujcie coś oryginalnego ... bo na razie to jest wielkie nic :(

 

Nie mniej życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukamy jeleni, szukamy ludzi z pomysłami i inicjatywą.

Co do sms'a - utrzymanie sieci kosztuje : aktualnie ja utrzymuję dedyka i jeszcze przez jakiś czas będę go utrzymywał.

Pieniądze ze składek - bo domyślam się, że właśnie o to ci chodzi będą przekazywane na reklamę.

 

Mieliśmy jakiś czas temu PaintBall'a - zapełniliśmy go w tydzień. Ludziom podobała się atmosfera oraz zaangażowanie administracji.

Zrezygnowaliśmy jednak z niego, gdyż stał on na VPS'ie - ludzie przekonali Nas do zakupienia dedyka i postawienia serwerów : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale mniej więcej kogo potrzebujecie? Grafika, webmastera, adminów czy graczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze, na upartego - można powiedzieć, że każdego. Nic nigdy nie jest do końca perfekcyjne a moim zdaniem warto do tej perfekcji dążyć.

 

Jestem w stanie zapewnić stanowisko i byt w sieci każdemu z umiejętnościami i pozytywnym nastawieniem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało być konkretnie to jest !

 

 

Stwierdziłem, że jest tego wszystkiego zbyt dużo - poszukujemy webmastera strony !

 

Wymagane : komunikatywność, pełna obsługa silnika MYBB oraz rozszerzeń do niego, kodowanie elementów strony !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o pisanie pluginów. Chodziło mi o elementy na stronie - ramki, tabelki, coś poprawić, coś dodać : bardziej przeróbki. Ew. stworzenie jakiś dodatkowych elementów - styl po amxbans'a, hlstatsx, czy przeróbka sklepiku : )

 

Poszukuję osoby, która płynnie porusza się po MyBB - ma pojęcie na jego temat oraz bawi się w tworzeniu stron internetowych. Oprócz stanowiska mogę zapewnić inne rzeczy : do uzgodnienia na PW / GG.

Edytowano przez karamy24 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość ogarniętych osób bawi się w vB lub IPB , ewentualnie phpbb2, pod MyBB zapewne te same osoby by dały radę tylko pytanie czy chciałoby im się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

 

Kodowanie stron www na odpowiednich silnikach daje możliwość rozwijania się - silnik MyBB jest tego dobrym przykładem.

Myślę, że przynajmniej większość tych ogarniętych osób zajmujących się vB czy IPB'em zaczynało albo pośredniczyło swój rozwój przez MyBB : )

 

Jednakże, ludzie których szukam nie muszą być nie wiadomo jak wyspecjalizowani.

Cenię umiejętności, ale jeszcze bardziej cenię chęć rozwoju osobistego i pokonywania przeszkód : takiego zaparcia.

 

Szukam osób, które lubią się rozwijać, są kreatywni i potrafią pokonywać przeszkody, z którymi przyjdzie im się zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×