Skocz do zawartości

Polecane posty

@Kolopik: w zasadzie nie ma supportu :)

 

Czytałem co nie co. Widziałem informacje o przejęciu, ale nadal nie rozumiem logiki. 2 marki, ta sama szata graficzna, jakość podejrzewam że ta sama o cenach nie wspomnę. Brak informacji o lokalizacji. Jak śledzisz domeny, okazuje się że to kimsufi i to jeszcze ten sam.

Było wielu co prowadziło podobny biznes. Uwierz mi, padło szybciej niż powstało.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez PrecelusMaximus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego również nie rozumiem, po co tworzyć to samo ? o.O

 

Support w idel jest lepszy, bo czeka się na odpowiedź do 24h, a w csdc do 48h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

A) Idel != CSDC przynajmniej pod względem pakietów
B) Fakt, stronki trzymamy na kimsufi i jak ktoś chce polską lokalizację to tam podpinamy konta
C) I co z tego, że ten sam kimsufi?

D) Firm jest coraz więcej i każdy próbuje wejść na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi z Polską lokalizacją serwera czy tylko IP?

Irek, przeczytaj siebie jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz pomóż, bo też nie jarze, ten sam kimsufi i jeden we Francji a drugi w Polsce ?

 

Ps podtrzymuję że jednak powinien być dział dowcipy, dział "gadka szmatka" to nie to samo, tam też się dyskutuje niby pół żartem ale na poważne tematy, np. dotyczące diety, trawienia... :)

 

Edit bo ortografa walłem ;) i raził.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@Edart

Nie, mamy dwie maszyny, jedna we Francji druga w Polsce (Śląsk), w sumie kilka stronek moich + csdc przeniosę do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up, każdy jakoś zaczyna - o ile to nie kimsufi z 1 dyskiem to czemu nie?

Co do śląska nie wypowiem sie bo nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno, że tak. Kwestia jest tego rodzaju, że akurat kimsyfy mają strasznie słaby support ze strony OVH i jakakolwiek "większa" akcja = totalny down. Chociazby ddos na jednego z klientów, rurka 100 megabitów (jeszcze niegwarantowanego) pada raz dwa, a co robi OVH? Blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Rozumiem, że może się komuś nie podobać lokalizacja ze względu na opinie wcześniej - generalnie źle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mówię na bazie własnego doświadczenia i faktów, a nie na zasadzie opinii osób, które usługę widzą jako stronę www ;).

 

Taka prawda. Lepiej być na wszystko przygotowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Rozumiem Cię :) W końcu masz większe doświadczenie niż ja, wybrałem na razie taką a nie inną ofertę, choć też mam pewne plany do dedyków od was (opiszę to za jakiś czas Tobie na PW) ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B) Fakt, stronki trzymamy na kimsufi i jak ktoś chce polską lokalizację to tam podpinamy konta

 

Zaraz, to Ty trzymasz stronę na jednym kimsufi z serwerami gier i innymi takimi badziewiami?

 

A ja mam inne pytanie: masz te kilka serwerów dedykowanych, a firma to CSDC

O ile się orientuję, to DC oznacza DataCenter. Więcej nie musze komentować, bo chyba idzie się domyślić do czego zmierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będziesz się cieszył kimsufi do czasu pierwszej awarii, potem płacz i zmiana nazwy firmy, hehe

sldc jest ok, ale to zależy co i jak masz ugadane.

Prawda jest taka że serwery dedykowane nie są drogie i skoro zaczynasz od kimsufi to porażka, to znaczy że od samego początku albo nie wiesz co robisz albo z premedytacją narażasz klientów na niebezpieczeństwo utraty danych, ciągłości usług itp.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@linoskoczek

Źle - serwery gier mamy w ATMAN, hosting www w kimsufi i śląsk. Fakt - nazwa może być myląca i nie chodziło mi tu o DataCenter ;)

@edart

Awarii było już kilka, między innymi z RAIDem, dosyć szybko się z tym uwinęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, przesadzacie. Połowa firm z WHT zaczynała od serwerów z Kimsufi. Sam spędziłem u nich sporo czasu i nic złego mi się nie przydarzyło.

Od kilku miesięcy korzystam z usług SLDC i też złego słowa powiedzieć nie mogę. Jak dla mnie jest okej.

 

Tak czy siak props z Atmana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest moim zdaniem jakiś shit. Mój kolega miał tam wykupiony hosting www, podobno odpowiadają na maile strasznie długo oraz często strona padała. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Jest lipiec od zgłoszenia "mini dosu" minęło kilka miesięcy. Przytrzymałem F5 na 30sekund i strona leży... To mają być te "poprawione" zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@Magik - mylisz się, na maile odpowiadamy w ciągu 24 H, jeżeli mamy nawał pracy to czasem nawet do 3 dni.

Strona nie padała, uptime trzyma się 99.9 % :)

Jeżeli ktoś nie wierzy, pod linkiem możesz sprawdzić nasz uptime:

http://csdc.pl/status/index.php

 

Co do zabezpieczeń - strona nie pada tylko dostajesz access denied ;>

Mi strona działa nawet po minucie tego "DOS" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba się przeliczyłeś -> http://isup.me/csdc.pl (looks down from here!)

Poza tym uptime serwera nie oznacza, że był on widoczny przez cały czas z zewnątrz!

http://public.serwerstatus.pl/index.php?id=956

http://diagnostyka.serwerstatus.pl/index.php?serwer=csdc.pl

Edytowano przez behemoth (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 dni na odpowiedź mail??? Przecież to wieczność... Większość firm odpowiada w mniej niż godzinę w czasie pracy biura.

 

Mi ich strona się ładuje, co prawda 50 sekund ale ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×