Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Oreo

[Szukam] Sponsora

Polecane posty

A akurat trzeba firmę rejestrować na byle pierdnięcie. Umowa śmieciowa starczy. SKĄD WIESZ, że psuje rynek, skoro nie podał średnich cen swoich projektów?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TeamPlay

Szukasz dziury w całym. Zapominasz o umowach na zlecenie etc. Dziwi mnie Twój tok rozumowania.
Nie udało Ci się mnie zagiąć z oprogramowaniem, to brniesz dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do autora wątku... standard: zamknąć wątek i ostrzeżenie. NIC tu nie ma konkretnego, nic nie wiadomo.

Weźcie się do roboty, moderatorzy.

 

Tylko za to, że szukam sponsora. Czy jest tutaj wymóg rozpisywania się aż tak? Według Ciebie, nie ma nic tutaj konkretnego? Wspomniałem o tym, że drogą PW można dowiedzieć się więcej na temat mojego pomysłu. Nic nie wiadomo? Przeczytaj od początku do końca. To może Ty nic konkretnego nie napisałeś, co by wniosło do tematu? Właśnie od niego odbiegasz, kolego. Zwykła hipokryzja. :)

 

Edit.: Jak tylko znajdę czas, to odpiszę na wszystkie wiadomości PW. :)

Edytowano przez Oreo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym mógł udostępnić część swojego serwera na jakiś fajny projekt, ale jeśli mam się jeszcze prosić na PW o detale to dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Oreo

Ja ci podesłałem już moją ofertę, więc czekam aż ten czas znajdziesz. :)

 

@cybuch

To chyba jasne, że nie chce się dzielić swoim pomysłem bo zawsze istnieje ryzyko że gdzieś w necie czyha jakiś człek co potrzebuje inspiracji. Może Oreo dysponuje unikalnym pomysłem i jeśli wytoczy go na "forum" forum, to ten mu go podpierdzieli... Nie mówię o realizacji tego, jednak wtedy dla pierwszego pomysłodawcy jest to jakaś strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny offtop, jeżdżenie po sobie i po cenach jakie ktoś oferuje. Przenieście się z tym tematem do piaskownicy, bo taki poziom robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×