Skocz do zawartości
olos88

Strona do oceny - arenysportowe.eu

Polecane posty

To mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich :) Od kilku miesięcy prowadzę hobbystyczną stronkę poświęconą obiektom sportowym -> http://arenysportowe.eu/ Strona, zanim została opublikowana powstawała przez niemal rok i została wykonana w całości przeze mnie. Oczywiście witrynę cały czas rozwijam i stąd też proszę o ocenę, zwłaszcza ogólnego wrażenia, jakie sprawia, a także opinie, co powinienem zrobić, by była atrakcyjna nie tylko dla osób mocno zainteresowanych tematem strony, ale także przeciętnych klikaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie wrażenia? Strona wyglądem przypomina te z lat 2000r.

Ja bym wymienił cały skin. Ogólnie treść jest OK, ale wygląd odstrasza.

Zainwestuj z 200pln i niech ktoś wykona ci w miarę dobrą stronę ;)

Dodatkowo zobacz konkurencyjną stronę

http://www.arenysportowe.pl/

 

Wogóle aż lepiej się patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, tylko że oni tam nie mają żadnej treści ;) Ja się póki co skupiałem na tym, żeby mieć wartościowy content, ale rzeczywiście coraz bardziej zaczynam się martwić grafiką i na tym chyba będę się musiał w najbliższym czasie skupić (ale wykonanie projektu przez kogoś odpada, nie chodzi nawet o pieniądze, ale od początku ustaliłem sobie że strona będzie jak najbardziej "niezależna" i tworzona głównie przeze mnie samego). Dzięki za szybką odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z niczym nie kręcę, w trakcie tworzenia uczyłem się html-a, css-a i podstaw php praktycznie od początku, wiele razy zmieniałem układ strony, zresztą dopóki nie zacząłem stosować php i funkcji include, wiele zmian musiałem wprowadzać ręcznie na każdej podstronie ;) poza tym tworzenie kodu to jedno, tak naprawdę najwięcej czasu pochłonęło mi przygotowywanie treści (niestety idzie mi to dość ślamazarnie, ale przynajmniej wydaje mi się, że tworzę kompletną bazę informacji o stadionach). Co do wyglądu - jest AŻ tak źle? :P

Edytowano przez olos88 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż, starałem się grafiką przynajmniej w jakimś niewielkim stopniu nawiązać do tematyki strony. Kombinowanie ze zdjęciami stadionów w różnych programach graficznych niespecjalnie mi wychodziło, więc wpadłem na pomysł żeby baner zrobić na wzór układu krzesełek na stadionie. Może nie wyszło najpiękniej, ale przynamniej jakoś w miarę oryginalnie :P Kafelki w tle strony i menu to już pochodna od banera, chociaż te w tle strony rzeczywiście chyba do wycięcia, bo utrudniają czytanie tekstu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę tak od razu wprowadzać rewolucji, więc na początek wyciąłem próbnie te kafelki utrudniające czytanie tekstu. Przyznam, że trochę "łyso" mi to teraz wygląda, ale może to tylko takie pierwsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×