Skocz do zawartości

Polecane posty

Co z tego jak nie jest w najmniejszym stopniu "in common" ze sportem? Jeśli tworzysz wortal, to raczej grafika powinna od razu pokazywać czego dana strona dotyczy, w tym przypadku jacyś piłkarze, siatkarze czy inni.

 

Poza tym dobiły mnie nazwy i opisy forów, co do tych drugich to w zasadzie ich nie ma. I nie chodzi tu tylko o kropki w nazwach działów, bo ich nie powinno być - "Najbardziej Bramkoszczelni gracze", "Piłkaże", "transłery", "najszybsi, kierowcy" to tylko większa część tego co tam można znaleźć. Nawet nie sądziłem że istnieją ludzie z dostępem do internetu którym aż tak nie chce się uczyć polskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomnę o tym, że na shoutboxie tylko administratorzy piszą. Przy 8 użytkownikach aż prawie 300 postów. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż by tutaj pisać, błędy ortograficzne jakie można już zauważyć na stronie głównej, natomiast forum wygląda jakby była przeznaczona na kategorie "Randki", dodatkowo niestety jest pusto i niczym nie przyciąga aby pozostać dłużej niż 1 minute.

Każdy zwykły użytkownik wejdzie i wyjdzie i tutaj będzie dla Was głównym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż by tutaj pisać, błędy ortograficzne jakie można już zauważyć na stronie głównej, natomiast forum wygląda jakby była przeznaczona na kategorie "Randki", dodatkowo niestety jest pusto i niczym nie przyciąga aby pozostać dłużej niż 1 minute.

 

Każdy zwykły użytkownik wejdzie i wyjdzie i tutaj będzie dla Was głównym problemem :)

 

Ot jaką literówkę znalazłem w tytule jednego z działów:

Transmisje potkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum wygląda okropnie, ja również uważam, że wygląd nijak ma się do sportu. Bezsensowne tematy, skin, który jest też okropny(swoją drogą skin nie jest jakiś mało spotykany: http://ipbforumskins.com/ i szkoda, że usunąłeś stopkę autora).

 

Plusy:
- Brak

Minusy:

- brzydki wygląd,

- usunięcie stopki autora skina(zapewne i tak skin pobrany z warezu),

- brak treści, tematy bez sensu.

 

Żarty :-)

Edytowano przez Patryk Gutowski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po 1.:

 

Zgłoszone do IPS'u.

 

Po 2.:

 

To jest horror, nie dość że domena .tk, to ortografia jest wręcz porażająca.

Chciałbym dodać, że jeśli nie zwiniesz sie w ciągu 7 dni - IPS dorwie się do Ciebie w 5 sekund i następnego dnia mama i tata będą mieli zielonych gości w domu, którzy przyjechali Oplem Astrą w niebieskim malowaniu z bransoletkami.

 

1/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1.:

 

Zgłoszone do IPS'u.

 

Po 2.:

 

To jest horror, nie dość że domena .tk, to ortografia jest wręcz porażająca.

Chciałbym dodać, że jeśli nie zwiniesz sie w ciągu 7 dni - IPS dorwie się do Ciebie w 5 sekund i następnego dnia mama i tata będą mieli zielonych gości w domu, którzy przyjechali Oplem Astrą w niebieskim malowaniu z bransoletkami.

 

1/10.

 

W polsce połowa jeśli nie więcej forów internetowych jest na nulledzie. W najgorszym wypadku zablokuja ci konto na hostingu, ale to mało prawdopodobne. Wejdź sobie na 1and1.pl i zarejestruj domene .pl bez zobowiązań za darmo, bo napewno jej nie odnowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

W polsce połowa jeśli nie więcej forów internetowych jest na nulledzie. W najgorszym wypadku zablokuja ci konto na hostingu, ale to mało prawdopodobne. Wejdź sobie na 1and1.pl i zarejestruj domene .pl bez zobowiązań za darmo, bo napewno jej nie odnowisz :)

 

Ostatnio w dużym stopniu wzięli się za nulledy w Polsce.

Mój znajomy został już ukarany karą 3,500 złotych grzywny.

Lepiej skończyć z nulledem, mamy teraz tyle stylów inspirowanych takimi skryptami do darmowych skryptów typu MyBB ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnio w dużym stopniu wzięli się za nulledy w Polsce.

Mój znajomy został już ukarany karą 3,500 złotych grzywny.

Lepiej skończyć z nulledem, mamy teraz tyle stylów inspirowanych takimi skryptami do darmowych skryptów typu MyBB ;]

Tak, wzieli się skoro w dalszym ciągu IPS w Polsce nie działa, więc przykro mi lecz conajmniej do 2014 roku zmiany nie będzie ! Przestańcie siać pierdoły. W dodatku zanim udowodnicie nulled, musicie przejść przez specjalny formularz, a i tak większość tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Tak, wzieli się skoro w dalszym ciągu IPS w Polsce nie działa, więc przykro mi lecz conajmniej do 2014 roku zmiany nie będzie ! Przestańcie siać pierdoły. W dodatku zanim udowodnicie nulled, musicie przejść przez specjalny formularz, a i tak większość tego nie robi.

Coś Ci nie pasuje więc okradasz autorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Boshe. Autor forum dostał od nas wyrazne info ze forum jest do bani i nie ma sensu dalej go prowadzic.

Heh nawet „siatkaży” nie zmienił.

I tak sie kaleczy nasz ojczysty jezyk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×