Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MichałK

[Zlecenie] Strona z uploadem screenshotów

Polecane posty

Witam,
Chciałbym się zorientować, ile ktoś by sobie życzył za wykonanie czegoś takiego:
Jest gra, która zapisuje zrobione screenshoty w jakimś wyznaczonym folderu. I teraz chciałbym, aby ktoś mi wykonał dwie rzeczy.
Jedna to strona z uploadem fotek + rejestracją + tworzenie albumów + miniaturki i takie duperele, a druga to program, który by się włączało i w którym wpisywało się dane do logowania i program miałbym za zadanie automatycznie uploadować świeżo zrobione screenshoty. Z dodatkowych opcji to wybór języka program jak i strona miała by być w 4 stronach.
I teraz najważniejsze jaki koszt? Grafika zarówno strony jak i programu = schludne minimum. Bo wydaje mi sie, ze technicznie nie jest to jakis duzy problem.
Oczywiście, podpisywana umowa o dzieło/zlecenie zależnie od życzenia.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam,
MichałK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany wykonaniem tego zlecenia. Moja propozycja cenowa za całość zgodnie z Pana specyfikacją to 1000zł do ewentualnej negocjacji. W ofercie strona + grafika + skrypt. Zapraszam do kontaktu na maila: gadeawzuki@gmail.com w celu przedyskutowania dokładnego działania portalu oraz ceny i terminu wykonania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×