Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Groszeq

Jakie konto bankowe?

Polecane posty

ja od ponad pół roku mam konto w aliorze - wszystko działa oki, dodatkowo konto minimalnie oprocentowane ( co miesiac dostaje kilka groszy :P ) no i przede wszystkim zwrot za transakcje - co miesiąc zwracają mi około 50 zł, więc wychodze na plus.

 

Za karte nic nie płace zarówno za wypłate gotówki jak i opłacanie nią w marketach czy na stacji.

 

Sesje ok, przychodzi zawsze praktycznie na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki.

 

Dziękujemy za złożenie wniosku o Konto osobiste w Alior Sync. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bierz Aliora, nie powinieneś się rozczarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłem konto w Alior Syncu, czekam aż przelew do nich wpłynie, założą mi konto i przyślą kartę. We wtorek składam wypowiedzenie BZWBK bo to co oferują to śmiech na sali do tego często przelewy szły ponad 24h do 3 dni nawet.

 

 

Pewnie piszesz o weekendach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzysta, z mBanku i jestem zadowolony. Mam tam kartę debetową i w sumie płacę 1.40zł za ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sync przebija w tej chwili pozostałe konta osobiste. Zwrot 5% za transakcje internetowe (do 50 zika miesięcznie, maks. 200 zł w ciągu roku - może niewiele, ale na ulicy nie leży), do tego ostatnio rozszerzyli darmowe bankomaty, do niedawna były wszystkie w Polsce, obecnie za darmo można wypłacać we wszystkich bankomatach na całym świecie - dla podróżujących idealne rozwiązanie. No i oczywiście brak jakichkolwiek opłat za prowadzenie konta czy kartę (w większości banków karta jest za darmo jak zapłacisz nią w ciągu miesiąca 100, 200 czy 300 złotych, w Syncu takiego obostrzenia nie ma). Korzystam z konta w Sync od sierpnia zeszłego roku i mogę tylko chwalić.
I jeszcze jedno - darmowe bilety do kina rozdają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matthewk - nie nie piszę o weekendach.

 

Co do konta również założyłem w alior sync, już prawie drugi miesiąc leci i jestem zadowolony. Przelewy dochodzą rano na drugi dzień (standardowe) więc jestem zadowolony. Dodatkowo wszystko darmowe, aktualnie tak jak pisał d.v bilety do kina rozdają (chociaż nie skorzystałem z tego :]). Fajnym udogodnieniem jest 5 darmowych ekspresowych przelewów w każdym miesiącu. Kartę otrzymałem listownie, jeszcze nie miałem okazji jej użyć, ale wierzę, że jest okej. Jak najbardziej polecam konto Sync.

 

/edit: Dodam, że jak miałem pytanie, ponieważ zapłaciłem kartą za transakcję w internecie i po 5 min anulowałem tą płatność, ponieważ operator sklepu miał jakiś problem i nie chciałem czekać kilku dni. Od razu zgłosiłem się do biura obsługi, aby dowiedzieć się czy gotówka już jest do mnie zwracana za anulowaną transakcję. Miły Pan z obsługi "wysunął" mi na czat panel (musiałem się zalogować w celu weryfikacji) i wszystko sprawdził od ręki.

Edytowano przez Groszeq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Możecie rozwinąć o co chodzi z tyymi zwrotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz 5% kwoty którą zapłaciłeś. Np. Aukcja allegro, płacisz za przedmiot 5 zł i dzięki Sync, wraca do ciebie 25 groszy. Czyli 5%, maksymalnie 50zł miesięcznie i 200 rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×