Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
darekk

Jednoznakowe .biz.pl ? Ile Warte?

Polecane posty

Witam

Ile moze byc teraz warta domena jednoznakowa .biz.pl np. b.biz.pl , d.biz.pl , g.biz.pl ...??

Są to jedyne domeny tego typu w ktorych mozna jeszcze kupic jednoliterowki, chociaz coraz wiecej z nich jest juz zajetych.

Czy te domeny maja szanse zyskac na wartosci? Wiadomo ze jednoliterowe .pl sa warte bardzo duzo, a ile sa warte teraz jednoliterowki np. com.pl , org.pl itp ?? Ktos sie orientuje?

To co myslicie o biz.pl ? Mi osobiscie wydaje sie ze jako normalne domeny to nie sa zbyt atrakcyjne, ale jako jednoznakowe chyba moga byc.

Pozdrawiam

Darek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

daj spokoj, to zart?

 

ps. zastanow sie o co chodzi z domenami jednoznakowymi a potem podstaw to pod swoj przyklad i bedziesz mial odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze duzo lepsze sa jednoznakowe .pl. To oczywiste. Ale wszystkie jednoznakowe w domenach net.pl org.pl ... sa tez pozajmowane. A tylko w biz.pl jest kilka wolnych. I to mnie dziwi.

Czyli nie warte nic? A nie zyskaja na wartosci? Bo przeciez tyle teraz domen sie sprzedaje ze za chwile ciezko bedzie taka trafic. A chyba b.biz.pl nie jest trudna do zapamietania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjność domen jednoznakowych polega na tym, że jest ich mało i na ogół są trudnodostępne. Skoro biz.pl są do wzięcia to po co ktoś miałby płacić ci za nie coś więcej...Oczywiście jeśli np kupisz je wszyskie ich cena automatycznie wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×