Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
???

Które procesy w PC nie mogą zostać wyłączone?

Polecane posty

Witam, z ciekawości sobie spojrzałem w menadżer zadać i zobaczyłem, że mam strasznie dużo procesów i chciałbym się was zapytać których procesów nie mogę wyłączyć. Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

 

98415103566247965371.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to zrobiła się jakaś moda na wyłączacie wszystkich procesów windowsa? ;)

 

Chcesz nie mieć żadnych dodatkowych procesów? To sobie odpal windowsa w trybie awaryjnym ;). Gwarantuje, że w tym trybie jedynym zbędnym procesem jest explorer.exe ;). Czysty windows jak się patrzy.

 

A co do procesów to wyglądają... normalnie. Polecam program Process Explorer, który Ci dokładnie powie co od czego jest i sam zdecydujesz co można wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie chciał bym mieć włączonych jakiś śmieci typu jakieś BrowserProtect.exe nawet nie wiem od czego to, dzięki za program sprawdzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić chociażby przez msconfig jakie programy Ci sie odpalają przy starcie i wywalić niepotrzebne. Samego windowsa nie przyspieszysz wyłączając systemowe usługi, wręcz przeciwnie zmniejszasz jego stabilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ustaw sobie sortowanie wg. użytkownika i wszystko co u ciebie na SS jest Dom to jest to co ty odpalasz jako użyszkodnik (lub system to za ciebie odpala). Możesz zamknąć praktycznie wszystko, ale jak to będzie później u ciebie z pracą na komputerze to inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×