Skocz do zawartości
robson_ek

[oktawave.com] Padło?

Polecane posty

No teraz to już wiem, ale maila niestety jako klient na oficjalny @ nie dostałem stąd zdziwko.

Sprawdź w panelu, czy masz zaznaczoną zgodę na otrzymywanie komunikatów technicznych.

Pozdrawiamy.

~55min temu były straty, od 10 minut pad całkowity (wygląda jak by klęknął router brzegowy)

I zaznaczam, mam zgodę na komunikaty techiczne, a żadnej informacji o przerwach/pracach nie było.

edit:

wstało 11 min down

Edytowano przez przemon (zobacz historię edycji)

15-go dostałem taki mail.

Możliwe utrudnienia w dostępie do usług Oktawave

Witaj!

W nocy z najbliższego wtorku na środę, tj. z 20.12.2016 na 21.12.2016, w godz. 00:00 - 03:00 CET, będą prowadzone prace modernizacyjne w obrębie infrastruktury sieciowej Oktawave(wymiana jednego z modułów przełącznika rdzeniowego).

W związku z tym możliwe jest wystąpienie krótkich przerw w dostępie do całej infrastruktury, jak i poszczególnych subregionów.

Jaki to ma wpływ na Twoje usługi?

W związku z powyższymi pracami nastąpią przerwy w dostępie do panelu administracyjnego oraz API związanego z zarządzaniem wirtualnymi maszynami. Dla przykładu nie będzie możnazarządzać zasobami CPU i RAM, zmieniać wielkości dysków, dodawać lub usuwać maszyn. Mogą również występować kilkuminutowe przerwy w komunikacji w ramach OPN, w dostępie do sieci publicznej oraz usługi OCS.

Prosimy więc o przełożenie planowanych przez Państwa prac do czasu zakończenia aktualizacji oraz ewentualne przygotowanie swoich środowisk.

Informacje dotyczące wdrożenia będą na bieżąco aktualizowane w serwisie Status Oktawavedostępnym pod adresem: https://status.oktawave.com/.

Po co to robimy?

Utrzymanie i rozwój tak złożonej infrastruktury wymaga ciągłych starań ukierunkowanych na zwiększenie funkcjonalności, skalowalności i bezpieczeństwa. Wymiana jej elementów zwiększa niezawodność działania usług Oktawave i jest niezbędną częścią naszej polityki zapewnienia użytkownikom maksymalnej dostępności, wydajności oraz bezpieczeństwa.

Mamy nadzieję, że nasz plan wydaje Ci się klarowny. Jeśli jednak coś jest dla Ciebie niejasne lub zauważysz niestandardowe działanie swoich usług, nie wahaj się napisać na adres:customer@oktawave.com i dopytać w zakresie nurtujących Cię kwestii. Jesteśmy po to, by Ci pomóc i byś czuł komfort w każdym momencie użytkowania usług Oktawave.

Przepraszamy za ewentualne niedogodności i dziękujemy, że jesteś z nami.

--
Biuro Obsługi Klienta Oktawave
Oktawave. Chmura, która wszystko zmienia

Edytowano przez Tormiasz (zobacz historię edycji)

Gość nrm

Mieli zaplanowane prace niestety. Między północą a 3:32 dostałem 19 smsów ;( Straszna czkawka była. Ręka mi wibrowała co kilkanaście minut ;(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się