Skocz do zawartości
Majka

Wesołych Świąt od MZone Group!

Polecane posty

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.

Tego życzy wszystkim użytkownikom forum

MZone Group Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam wszystkim wszelkiego dobra, a Tobie Irku osobiście mokrych jajek życzę :)

 

@Majka - przepraszam za pomylenie, ale ustawcie sobie inne awatary, co? Czego się kobietom życzy? Chyba dorodnej palmy ;)

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam wszystkim wszelkiego dobra, a Tobie Irku osobiście mokrych jajek życzę :)

 

 

Przecież to nie Irek napisał, tylko Majka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest Andrzej jak się nie czyta postów, tylko na nie patrzy ... ;)

 

Również życzę Ci wszystkiego najlepszego i dużego jaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Login Majka, a w opisie profilu imię Beata, i nie wiadomo kto napisał. Majka czy Beata? :) Mimo to również Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest Andrzej jak się nie czyta postów, tylko na nie patrzy ... ;)

 

Również życzę Ci wszystkiego najlepszego i dużego jaja ;)

 

No właśnie. Żądam kategorycznie zmiany Waszych awatarów :)

 

@Pedro: jak nie jajek, to może jajników? ;)

 

O, dobrze prawisz, żurku Ci dać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Panowie najlepszego, oby więcej dochodów w portfelikach :) - bo toć jest najważniejsze w naszych Polskich warunkach, oby żyło sie nam lepiej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No a co to jest wybory do sejmu i senatu że głosy zbieracie? :D

Ej zróbcie sobie może mzone i poniżej imię? To może już będzie lepiej wyglądało i pedro może nie będzie się denerwował :)

 

 

@Pedro ty już tam jajników się nie tykaj, raz ci wystarczył żeby popsuć :D

 

 

// To i ode mnie wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej zróbcie sobie może mzone i poniżej imię?

Nie no Emil, przecież My nie mamy co robić przez cały dzień, szkoła się skończy i wakacje zaczną wtedy będzie dopiero laba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Byznesmen jesteś to znajdziesz rozwiązanie hehe :)

 

Czas na WHT to masz siedzieć a przerobić 1-2 obrazki to nie? :D

 

start > uruchom > paint.exe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zbierzesz 1000 głosów to zmienimy ;)

 

Ej, to nie fair.

 

@Pedro ty już tam jajników się nie tykaj, raz ci wystarczył żeby popsuć :D

 

Sam jesteś popsuty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×