Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian Mazurek

E-mail grupowy

Polecane posty

Witam ponownie, mam pewne pytanie - może ktoś kiedyś korzystał z podobnego rozwiązania którego szukam.

 

Uruchamiam projekt w którym jest kilkunastoosobowa redakcja. Chciałbym stworzyć email grupowy w domenie redakcja@mojadomena , gdzie dostęp posiadałyby wszystkie osoby. To byłoby proste gdyby nie te rzeczy których szukam:

 

- hierarchia użytkowników wraz z ustawieniem praw (np. blokada usuwania wiadomości dla określonych użytkowników)

- wspólny kalendarz

- etykiety

 

Nie wiem czy taką opcję ma Google Aps ?

Może ktoś się spotkał z podobnym rozwiązaniem, które usprawniło by pracę redakcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- hierarchia użytkowników wraz z ustawieniem praw (np. blokada usuwania wiadomości dla określonych użytkowników)

W mailu? Nie spotkałem się nigdy z taką usługą.

 

Osobiście utworzyłbym jakieś niewielkie forum phpbb/mybb z dostępem zatwierdzanym przez admina. Fora mają to do siebie, że są bardzo elastyczne. Zakładasz sobie działy dostępne po zalogowaniu, zalogowanie zatwierdzane przez admina, ustawiasz accessy kto może odpowiadać, edytować, usuwać, dodawać nowe tematy itp. Eliminuje to od razu problem z jakimikolwiek accessami (grupy/userzy), a dodatkowo zawsze możesz, że tak powiem "dodać" jakieś nowe rzeczy, które mogą być potrzebne.

 

Uważam to za dosyć ciekawe rozwiązanie, o wiele lepsze niż pośredniczenie się usługami firm trzecich, na ich skryptach i ich warunkach ;).

 

P.S. Rozwiązuje to od razu problem z kalendarzem, większość skryptów ma coś takiego w defaulcie (a przynajmniej mybb).

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×