Skocz do zawartości
im2low4u

Ocena portfolio

Polecane posty

Witam

 

Stworzyłem bardzo proste portfolio wykorzystując dostępne w internecie darmowe skrypty, chciałbym się dowiedzieć czy ładnie to wszystko wygląda i czy jest funkcjonalne.

 

http://im2low4u.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

To twoj pseudonim? "jestem za slaby dla ciebie"?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

low może być również jako niski. Może tu chodzi o wzrost :)

A co do strony: czytelna i przyjemna dla oka jednak brakuje mi takiej "listy" wszystkich twoich projektów w jednym miejscu. Slider jest fajny dla oka jednak sam slider sprawia, że brakuje mi czegoś na tej stronie i tym czymś jest to co napisałem wyżej.

Moja ocena: 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo estetyczna strona, za to duży plus.

Jednak podpis na dole jest u nie za nisko, nie widać go.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo estetyczna strona, za to duży plus.

Jednak podpis na dole jest u nie za nisko, nie widać go.

Mógłbym się dowiedzieć na PW na jakiej przeglądarce sprawdzałeś stronę? Niestety nie jestem wstanie na każdej sprawdzić działania a to by mi pomogło w zoptymalizowaniu strony :)

 

low może być również jako niski. Może tu chodzi o wzrost :)

A co do strony: czytelna i przyjemna dla oka jednak brakuje mi takiej "listy" wszystkich twoich projektów w jednym miejscu. Slider jest fajny dla oka jednak sam slider sprawia, że brakuje mi czegoś na tej stronie i tym czymś jest to co napisałem wyżej.

Moja ocena: 7/10

Dziękuje za ocenę, długo się zastanawiałem trochę nad tą listą ale niezbyt wiem jak i gdzie rozplanować menu by to wszystko współgrało ze Sobą :)

 

To twoj pseudonim? "jestem za slaby dla ciebie"?

Ale czy ja prosiłem o ocene mojego pseudonimu czy o portfolio. Każdy przyjmuje pseudonim jaki mu się podoba, a że im2fast4u było zbyt denne to przybrałem takie :) Zmieniać nie zamierzam bo działam w tym fachu już ponad 3-4 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Mógłbym się dowiedzieć na PW na jakiej przeglądarce sprawdzałeś stronę? Niestety nie jestem wstanie na każdej sprawdzić działania a to by mi pomogło w zoptymalizowaniu strony :)

 

Dziękuje za ocenę, długo się zastanawiałem trochę nad tą listą ale niezbyt wiem jak i gdzie rozplanować menu by to wszystko współgrało ze Sobą :)

 

Ale czy ja prosiłem o ocene mojego pseudonimu czy o portfolio. Każdy przyjmuje pseudonim jaki mu się podoba, a że im2fast4u było zbyt denne to przybrałem takie :) Zmieniać nie zamierzam bo działam w tym fachu już ponad 3-4 lata :)

Nazwa twojego portfolio, jest częścią portfolia. Nie wiem czy to tak ładnie wygląda jak z klientem się rozmawia i podaje taką nazwę domeny... Zmień nazwę domeny :) To moja ocena. Szablon ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się dowiedzieć na PW na jakiej przeglądarce sprawdzałeś stronę? Niestety nie jestem wstanie na każdej sprawdzić działania a to by mi pomogło w zoptymalizowaniu strony :)

 

Nie wiem czy coś zmieniałeś, ale już wyświetla się prawidłowo. Jeszcze wczoraj nie działało przewijanie w dół.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×