Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cezary188

Udostępnie/Wynajme miejsce na serwerze

Polecane posty

Posiadam dedyka w hetzner.de który się od dłuższego czasu marnuje. Trzymam na nim kilka prostych stronek. I tam myślę że mógłbym go udostępnić tak jak firmy udostępniają swoje wirtulane hostingi.

Serwer to:

EQ4

* Intel® Core™ i7-920 Quad-Core
* 8 GB DDR3 RAM
* 2 x 750 GB SATA II (Software-RAID 1)

 

 

 

Transferu od cholery a w lutym niecałe 10 GB zużyłem ... :D

traffic.jpg

 

 

Teraz sprawdzałem obciążenie średnie serwera waha się na poziomie 0.66 % (niecały 1 %). Więc aż szkoda.

Teraz jakby się to miało odbywać.

Jako iż kilku osobom już na takiej zasadzie podejmuje serwer (jakieś strony wizytówkowe, proste skrypty - ale jestem otwarty na dużo więcej byle by go dobrze wykorzystywać) i są zadowoleni, to wygląda to mniej więcej tak:

Oferuje kompletny polski Panel Direct Admina także można dostać swoje osobne konto tak jak w firmach hostingowych.

Czasami nie potrzeba panelu i wystarczy samo konto FTP. Co komu będzie pasowało.

Ustalamy wspólnie czego potrzebujesz, potem wspólnie ustalamy cenę jaką jesteś w stanie zapłacić i działamy.

Serwer jest profesjonalnie zabezpieczony i ma kilka customowych "tricków" porobionych przez osobę która zajmuje się tym na codzień.

Ja jestem praktycznie przez cała dobę dostępny pod e-mailem i na GG.

Także pomoc masz w zasadzie w 5 minuty i nie musisz czekać aż ktoś ci odpowie do 24 godzin :P

Ogólnie jestem bardzo elastyczny i nie muszę działać według "polityki firmy" która tobie nie zawsze musi odpowiadać. Jestem za tym żeby wszyscy byli zadowoleni.

 

 

Także zapraszam do kontaktu na e-mail: cezary188@gmail.com albo GG:5020787

 

Myślę że to świetna i tańsza alternatywa dla wirtualnych hostingów oferowanych przez firmy.

Wiadomo że ilość zasobów jest ograniczona także kto pierwszy ten lepszy.

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze wytłumaczę bo nie wszyscy zrozumieli. Nie oferuje VPSów tylko tzw hosting wirtualny. Wszystko jest skonfigurowanie pod taki hosting więc prosze nie pytać o Vpsy. Thanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×