Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Deuter

[opinie] Futuro.pl

Polecane posty

Witam

Moglibyście podzielic sie zdaniem o futuro, z tego co widze dosyć normalne ceny i chyba na jakość łącz nie mozna narzekac.

 

Założyłem tam konto testowe i :

 

Plusy:

MOD_REWRITE ( jak tam home ;));

PHP5.

MYSQL5

pakietowe dokupywanie transferu

brak limitów na skrzynkach mailowych

brak limitów na ilość subdomen

 

MINUSY

Brak IP do VHosta

Bazy ograniczone do 10/15/20 Mega (z mozliwoscią przekraczania i opłatą dodatkową)

 

Pozdrawiam

M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta, jednak jedna rzecz mnie do nich zraziła. Po przekroczeniu transferu płacisz horrendalne kwoty za każdy następny GB (20 zł); strona nie jest blokowana, tylko licznik bije dalej, więc trzeba się cały czas pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, płacenie nowym abonamentem przy wykorzystaniu CAŁEGO limitu ruchu jest najbardziej uczciwe. Tyle że wiekszość firm ma miesięczny limit ruchu, który przywiązuje na rok, a jak przekroczysz limit i tak musisz bulić. (PROGRESO tutaj wygrywa bezapelacyjnie, brak limitów, tylko zakontraktowany transfer).

 

Dodam kilka uwag co do FUTURO

 

PLUSY:

Admini:Są dosyć cierpliwi, da sie wiele załatwić z tego czego nie ma w adminie, a i bardzo przyjazny/cierpliwy helpdesk. Admini w weekend dyspozycyjni, helpdesk całodobowy.

Ceny: Z tego co sie dowiedzialem opracowywany jest nowy cennik, ale co najważniesze, można ponegocjować ceny i są ELASTYCZNI ( co trudno powiedziec o wielu firmach, chodź sprowadza się to TYLKO do jednego , czy 2 wpisów do bazy ( dodatkowy user tylko z selectem czy inna duperela) vide zabetonowany HOME, żadnego odchylenia od tego co dają, żadnej dodatkowej pracy.)

Udało się wynegocjować niższa opłatę za dodatkowy transfer, a i dołożyli obniżoną opłatę za sam abonament.

I rada dla potencjalnych klientów , zaczynajcie od rozmowy z przedstawicielami handlowymi. I targować.

SPRZET: Z tego co widze po prędkości parsowania skryptów/szybkości zapytań do baz, maja najlepszy sprzęt z testowany firm ( subiektywne zdanie dotyczące MOICH skryptów) lub nie maja tego sprzetu obciązonego.

 

Z dodatkowych minusów:

troszkę ubogi panel

zakładanie do każdej domeny odrębnego subkonta z odrębnym przydziałem dysku ( odrebny ftp do każdej domeny). Jak pisałem mozna duzo załatwić z adminami (np.symlinki).

Brak wpływu na php.ini ( też mozna co nieco załatwic z adminami, a co nieco ze skryptów)

 

To tyle.

Pozdrawiam

D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowym użytkownikiem.

 

Dla mnie hosting w futuro jest ok, ale ma jedną podstawową wadę - safe mode w php.

Slyszałem gdzieś, ze uzywa sie jej, gdy admini nie umieja inaczej zabezpieczyc serwera ;)

 

Aha, jeszcze dochodzi brak mozliwosci posiadania wlasnego numeru IP i logowania do shella.

 

Pozdrawiam,

Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×