Skocz do zawartości
Damian.

dodatkowapraca.com

Polecane posty

Witajcie nie mogę nic znaleźć na internecie na temat dodatkowapraca.com

ciekawa oferta ponad 2,5tyś brutto za minimum 30 wpisów o programach komputerowych dziennie po minimum 800 znaków każdy ma różnić się od tych które znajdują się w internecie.

Ma się 24 godziny na zerwanie umowy o dzieło którą rzekomo podpisuje się wraz ze złożeniem oferty. Zarejestrowałem się lecz nie dokończyłem rejestracji nie podałem najważniejszy danych pesel, nip , nr dowodu i itp. I teraz pytanie do was warto się w to pchać czy nie?

Niby mają profil na facebooku ponad 45 tyś lajków lecz nie mogę go znaleźć..

Edytowano przez Damian. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I trafiłeś na forum o webhostingu szukając opini :) ?

nie chodzi tu o opinię tylko o pomoc w sprawdzeniu czy jest to wiarygodne i czy warto się w to pchać, zresztą w piaskownicy możemy rozmawiać o wszystkim a trafiłem tutaj ponieważ regularnie przeglądam to forum i wiem że czasami ludzie pomagają tutaj w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

To wygląda jak marketing szeptany.



To wygląda jak marketing szeptany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ich box to nie jest box z FB, to po pierwsze. Liczba lajków też nieprawdziwa: http://graph.facebook.com/?ids=https://dodatkowapraca.com/. Marna podróbka. Sama domena zarejestrowana w styczniu...

 

Te ogłoszenia też wyglądają po prostu na nierealne.

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak marketing szeptany.

 

To wygląda jak marketing szeptany.

sugerujesz że ja próbuje promować tą "firme"?

to niestety się mylisz po prostu nie wiem czy sie w to pakować czy nie raz już się naciąłem na podobnym czymś pracowałem miesiąc a pieniędzy jak nie było tak nie ma...

Chodzi o to że nie przychodziłbym do was po radę jeśli było by cokolwiek na internecie o tym czymś a niestety google milczy dosłownie nic nie ma. A na ich adresie jest kilka firm, na nipie też..

 

 

Ten ich box to nie jest box z FB, to po pierwsze. Liczba lajków też nieprawdziwa: http://graph.facebook.com/?ids=https://dodatkowapraca.com/. Marna podróbka. Sama domena zarejestrowana w styczniu...

 

Te ogłoszenia też wyglądają po prostu na nierealne.

 

dzięki, tak też sądziłem że to jakaś ściema, więc myślę że temat można zamknąć.

 

 

@down

IceBeast tobie też dziękuje, jest to chyba jedyne forum w Polsce na którym ludzie pomagają jeszcze bezinteresownie.

 

Edytowano przez Damian. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie na 100% oszustwo ;)

Właścicielem działaności gospodarczej o NIPie podanym na stronie jest:
VINDI OLESZCZUK ADRIAN
Przedsiębiorca: ADRIAN OLESZCZUK
NIP: 9512302861 , REGON: 142528515

Jednakże nazwa działalności została zmieniona 25 lutego 2013, do tej pory nazywała się ona VOLSOFT OLESZCZUK ADRIAN.

 

Po wygooglowaniu tej nazwy bez problemu trafiamy na stronę:

http://di.com.pl/news/47281,0,Uwaga_na_Workhomepl_Naciaga_jak_Pobieraczek_ale_na_prace_-_akt.html

 

 

Zleceniodawcą - według regulaminu - jest Adrian Oleszczuk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą VolSoft w Warszawie. Szczegółowe dane znajdziecie w regulaminie.

 

A co do tego "fanpage'a" to najzwyklejszy w świecie fake, w oficjlanym widgecie po kliknięciu na nazwę lub logo fanpagea/dowolnego fana powinno przenieść na facebooka. Tymczasem w całej tej ramce nie widzę ani jednego linka chociażby na stronę główną fejsa.

 

edit: pedro84 szybszy ;)

Edytowano przez IceBeast (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijam już fakt iż to co jest wymagane do zrobienia jest nierealne :) a jeżeli ktoś już jest PRO i na serio by wyrobił to za tak nędzne pieniądze mu się to nie opłaca eh : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Było ostatnio o tym dość głośno w "internetach". Ogólnie rzecz polega na tym, że masz X czasu na napisanie Y opisów programów. Opisy muszą być oryginalne i zaakceptowane przez 'górę' (czyli właścicieli). Jeśli nie napiszesz Y opisów w czasie X to pobierana jest od Ciebie kara umowna (50% ustalonej stawki na umowie?)

Przynajmniej to było tak w innej wersji, w tej pewnie podobnie, wgryź się w regulamin to znajdziesz wszelkie haczyki :)

 

 

§ 7
ZWŁOKA, KARY UMOWNE

1. W razie niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania do którego Wykonawca się zobowiązał na podstawie niniejszej umowy, a w szczególności:
1) popadnięcia w zwłokę w wykonaniu zobowiązania poprzez przekroczenie terminów umownych na realizację dzieła,
2) ustalenia przez Zleceniodawcę, że dzieło nie posiada cech „opisu programu komputerowego””, wskazanego w § 1 ust. 2 niniejszej umowy,
3) odstąpienia/rozwiązania przez Wykonawcę umowy na zasadach innych niż przewidują przepisy obowiązującego prawa lub niniejsza umowa,
4) nieregularności i niesystematyczności pracy wynikającej z niezachowania postanowień wskazanych w § 3 ust. 1 pkt 2 niniejszej umowy.
5) niezachowanie w tajemnicy treści informacji o których mowa w § 9 niniejszej umowy.
Zleceniodawca jest uprawniony do obciążenia Wykonawcy karą umowną w wysokości 25 % wartości wskazanej § 6 ust. 1.
2. Zamawiający ma prawo do dochodzenia na zasadach ogólnych odszkodowania przewyższającego karę umowną.
3. Na uregulowanie kary umownej Wykonawcy przysługuje termin 5 dni, w przypadku braku uregulowania nałożonej kary w terminie stosowane będą karne odsetki dzienne w wysokości 1,5% na podstawie art. 481 KC.

 

Kara nie 50% a 25, czyli 660zł ;)

Edytowano przez dmho (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalam sie nabrac prawie bo zarejestrowalam sie podalam tylko imie nazwisko i nie wpisalam juz innych danych jak dowod nip itp dostalam mail by kliknac w link aktywacyjny a tam niespodzianka

 

 

 

 

 

UWAGA! PROSIMY NIE ODPOWIADAĆ NA TEGO MAILA, W CELU KONTAKTU Z NAMI PROSZĘ UŻYĆ TEGO LINKU KONTAKTOWEGO


Szanowni Państwo,

w dniu 2013-04-03 16:46:39 podjęli się Państwo umowy o dzieło poprzez rejestrację w serwisie DodatkowaPraca.com z adresu IP 89.228.61.201 na następujące dane:



Z przykrością zawiadamiamy iż została ona zerwana przez Państwa co niesie ze sobą niestety konsekwencje.

W świetle postanowień zawartej umowy o dzieło oraz Kodeksu Cywilnego przysługuje nam z tej racji kara umowna którą niniejszym na Państwa nakładamy.

Kwota kary wynosi 20% wysokości wynagrodzenia zawartego w umowie co daje kwotę 528PLN.
Uprzejmie prosimy o uregulowanie powstałego zobowiązania w przeciągu 5 dni. Prosimy również zwrócić uwagę na fakt iż nieuregulowanie zadłużenia w terminie spowoduje naliczanie odsetek karnych w wysokości 1,5% za każdy dzień zwłoki na podstawie art. 481 KC.

Płatności należy dokonać na następujące dane:

Tytuł: dziubekniuniek@wp.pl SL
30 1140 2004 0000 3802 7015 0445
Vindi
al. Solidarności 115 lok. 2
00-140 Warszawa

WAŻNE! Prosimy o zatytułowanie przelewu DOKŁADNIE tak jak jest to powyżej napisane. W przeciwnym razie dojdzie do niezaliczenia wpłaty przez nasz system.

W celu ewentualnych negocjacji prosimy o kontakt poprzez nasz formularz znajdujący się TUTAJ.

Z poważaniem,
Zespół DodatkowaPraca.com



i co mam teraz zrobic poradzcie

 



poprostu masakra

to raczej oszustwo

 



pomozcie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisz "WALCIE SIĘ" :) w świetle prawa jakie obowiązuje na terytorium RP nie masz się czego bać, to są naciagacze którzy szukają naiwnych : / 1 na 10 zapłaci i już mają kasę ehm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

VAT zrobić 25 procent, dochodowy 30 procent, wyniszczać dalej kraj, to WCALE nie będą cwaniaki szukać okazji do okradania rodaków.

To wszystko się bierze z sytuacji w kraju. Jedni kombinują, inni się dają na to nabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VAT zrobić 25 procent, dochodowy 30 procent, wyniszczać dalej kraj, to WCALE nie będą cwaniaki szukać okazji do okradania rodaków.

To wszystko się bierze z sytuacji w kraju. Jedni kombinują, inni się dają na to nabierać.

 

Sponsi, bzdura aż się czytać nie chce. Problem jest nie w kraju, tylko w większości ludzi. W takiej choćby Norwegii też tak fatalnie się żyje, że Polacy tam kradną i oszukują? Pytanie retoryczne, nie róbmy syfu.

 

@down - Sponsi, ja właśnie na takie dysputy nie mam czasu i chęci, właśnie dlatego choćby, żeby nie narzekać jak to jest źle, ale robić, żeby było lepiej. Robisz syf, znowu. Że Ty jeszcze warnów nie nałapałeś to aż się dziwię. Załóż jakiś wątek w Piaskownicy, chętnie pogadam, ale, Stary, na argumenty, a nie uprawienia demagogii.

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pedro84 właśnie NIE BZDURA.

Ludzie mogą być podatni albo niepodatni, ale sytuacja w kraju powoduje, że ludzie zamiast pracując ucziwie na uczciwą kasę, zaczynają kombinować. A inni ludzie, którzy nie mają uczciwej pracy za uczciwą kasę padają ich łupem. Trzeba troszkę wiedzy, wyobraźni geopolitycznej i socjologicznej wiedzy by skojarzyć te fakty. Im gorzej w kraju, im gorsze prawo, im większy burdel, tym więcej takich właśnie akcji. W Polsce to resztą "od zawsze" było. Od przekrętów typu przez wnuczka/kominiarza po grubsze aferty jak Art B, teraz sól drogowa itd. itp. a ostatnio mięso. Kraj ruina = przekręty i dziadostwo.

A co, w Norwegii nagminnie Polacy robią przekręty? Co ty gadasz?

 

Kojarzyć fakty trzeba, wyobraźni trochę, kumacji, głodu informacji i dojdziesz do wszystkiego dlaczego jest jak jest.

 

O, idzie reklama Providenta. I co, dlaczego taki Provident ma rację bytu w Polsce? Bo ludzie nie mają wyboru, bo zapożyczeni, bo BIK, bo to, tamto. Dziadostwo w kraju przyczynia się do takich własnie przekrętów. I nie próbuj chrzanić mi tu, że nikt nikogo nie zmusza. Pewnie, nikt nikogo nie zmusza do życia. Chodzi o zauważenie zjawiska i dojście dlaczego tak jest, jak jest.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

O i nawet mnie straszą bez podpisania się z imienia i nazwiska aby usunąć ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O i nawet mnie straszą bez podpisania się z imienia i nazwiska aby usunąć ten temat.

 

 

Pójdziesz siedzieć ! :)

 

@co do tematu, jeden wielki... SZIT. Wystarczy spojrzeć jak cwaniaki zrobili facebook - boxa. Normalnie najezdzając na nazwe powinno pokazać przekierowanie na fb - a tu? dodatkowapraca.com, dodatkowo jeśli się najedzie na profil lajka powinno wskazać adres do tej osoby facebook/itd..... a tu ? Dodatkowapraca.com

Śmiech na sali ogólnie rzecz biorąc.

 

Co jedynie? można pogratulować pomysłowości i życzyć właścicielowi mnóstwa naiwniaków którzy się na to nabiorą, w sądzie i tak ten delikwent nie wygra (jeżeli w ogóle złoży sprawe do sądu...)

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

O i nawet mnie straszą bez podpisania się z imienia i nazwiska aby usunąć ten temat.

A do mnie nic nie przyszło :( No przecież jak można tak publicznie umieszczać fragmenty ich regulaminu i przestrzegać przed nimi ludzi? Stanowczo działam na ich szkodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalam sie nabrac prawie bo zarejestrowalam sie podalam tylko imie nazwisko i nie wpisalam juz innych danych jak dowod nip itp dostalam mail by kliknac w link aktywacyjny a tam niespodzianka

 

 

 

 

 

UWAGA! PROSIMY NIE ODPOWIADAĆ NA TEGO MAILA, W CELU KONTAKTU Z NAMI PROSZĘ UŻYĆ TEGO LINKU KONTAKTOWEGO

 

Szanowni Państwo,

 

w dniu 2013-04-03 16:46:39 podjęli się Państwo umowy o dzieło poprzez rejestrację w serwisie DodatkowaPraca.com z adresu IP 89.228.61.201 na następujące dane:

 

 

 

Z przykrością zawiadamiamy iż została ona zerwana przez Państwa co niesie ze sobą niestety konsekwencje.

 

W świetle postanowień zawartej umowy o dzieło oraz Kodeksu Cywilnego przysługuje nam z tej racji kara umowna którą niniejszym na Państwa nakładamy.

 

Kwota kary wynosi 20% wysokości wynagrodzenia zawartego w umowie co daje kwotę 528PLN.

Uprzejmie prosimy o uregulowanie powstałego zobowiązania w przeciągu 5 dni. Prosimy również zwrócić uwagę na fakt iż nieuregulowanie zadłużenia w terminie spowoduje naliczanie odsetek karnych w wysokości 1,5% za każdy dzień zwłoki na podstawie art. 481 KC.

 

Płatności należy dokonać na następujące dane:

 

Tytuł: dziubekniuniek@wp.pl SL

30 1140 2004 0000 3802 7015 0445

Vindi

al. Solidarności 115 lok. 2

00-140 Warszawa

 

WAŻNE! Prosimy o zatytułowanie przelewu DOKŁADNIE tak jak jest to powyżej napisane. W przeciwnym razie dojdzie do niezaliczenia wpłaty przez nasz system.

 

W celu ewentualnych negocjacji prosimy o kontakt poprzez nasz formularz znajdujący się TUTAJ.

 

Z poważaniem,

Zespół DodatkowaPraca.com

 

i co mam teraz zrobic poradzcie

 

 

poprostu masakra

to raczej oszustwo

 

 

pomozcie

dziubak2

tez jestem ofiara tego typa i jestem zdeterminowana aby ukrucic takie bezkarne nieuczciwe dzialanie, poczytaj:

http://forumprawne.org/umowy-zlecenia-o-dzielo/424796-umowa-o-dzielo-bez-spisanej-umowy.html

ponadto:

http://di.com.pl/news/47976,0,Uwaga_na_DodatkowaPracacom_-_zamiast_pracy_mozesz_dostac_kare_umowna.html#

 

ja nie zapłace chociaz tez mnie straszy

 

Wszystkich poszkodowanych zachęcam do odezwania się do mnie na priva na forumprawne.org

 

Edytowano przez Karoliza (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co zrobimy z tym fantem??ja nie ukrywam radzilam sie radcy prawnego i z tego co on mowi to ten oszust niech sie cmoknie apoza tym od oszusta dostalam meila ze sprawa wlasnie idzie do sadu co za zenada 500 zl nie lezy na chodniku zwlaszcza jezeli sie jest na zasilku.tyle w temacie i nic nie zaplace zastanawiam sie czy nie zglosic sprawy do prokuratury zeby wkoncu sie nim zajeli nalozyli na niego takie kary ze odechce mu sie zarabiania w ten sposob zerujac na innych.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbierzemy sily i bedziemy walczyc z oszustwem kontakt prywatny do mnie przez forumprawne.org, pewnie sie nas uzbiera na pozew zbiorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja poprostu zbagatelizuje to mam dosc stresow a jeszcze takim hamem sie stresowac poprostu jak dostane jakies pismo od razu ide z tym do prokuratury i niech nie pisze na forach ze on ma przewage i wygra gowno wygra moze sobie pomarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×