Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michalpc

ZDNet / NCGroup

Polecane posty

nie samo łącze zdnet-u może choć też nie jest najlepsze co firma ncg**** z Łodzi z którą kilka osób miało problemy , może teraz sie poprawiło ale ci co mieli problemy już w to pewnie nie uwierzą

 

edit:

(wypowiedzi wydzielone z tematu http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=4237 dotyczacego Kolokacji i pytania w nim autora postu (tomeq1980) "tzn że łacze z zdnet-u jest gorsze od innych. Nie wiem za bardzo na czym polega róznica, wiec może mi ktoś to wyłumaczyć??")

#dmocdsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

 

Tak sobie przegladam ten temat o jakiegos czasu jak juz weszlo na zdnet i nc to moze napisze jak to wyglada bo chyba orientuje sie najlepiej ;)

 

470 m - to jest odleglosc pomiedzy radiem na biurowcu nc a radiem na biurowcu BRE Banku gdzie jest światłowód ATMANA.

217.17.33.75 to jest ATMAN

194.150.251.45 to jest radio Zdnetu

193.16.255.50 to jest pierwszy router nc

pomiedzy 217.17.33.75 a 194.150.251.45 10 cm :)

pomiedzy 194.150.251.45 a 193.16.255.50 570 metrow

Na tym rola Zdnetu wlasciciela radia sie konczy.

Na pasmo nc ma podpisana bezposrednio umowe z ATMAN.

 

Jezeli macie jeszcze jakies pytania o nc to zapraszam na pw lub opinie o .. bo tutaj schodzimy z tematu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomato: Ojej, to jesteś z ZDNetu czy NCGroup? ;-)

 

Hyhy z komisji śledczej ;)

 

A tan naprawde mam podpisana umowe partnerska z nc na sprzedawanie ich uslug.

 

Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
470 m - to jest odleglosc pomiedzy radiem na biurowcu nc a radiem na biurowcu BRE Banku gdzie jest światłowód ATMANA.

pomiedzy 194.150.251.45 a 193.16.255.50 570 metrow

 

Dobre, dobre tylko w jakiej to skali podajesz? Bo jeśli dobrze rozumiem to chodzi ci o odległość między biurowcem BRE (piotrkowska 148/150) a biurowcem Tricotextil (piotrkowska 270) ?

Co do innych odległości też bym dyskutował .....

W innym wątku o nc ktoś znowu pisał że w łodzi nie można mieć łącza bezposrednio od atmana co też było bzdurą.

 

Nie wiem skąd sie bierze tyle nieścisłości w danych od ncgroup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre, dobre tylko w jakiej to skali podajesz? Bo jeśli dobrze rozumiem to chodzi ci o odległość między biurowcem BRE (piotrkowska 148/150) a biurowcem Tricotextil (piotrkowska 270) ?

Co do innych odległości też bym dyskutował .....

W innym wątku o nc ktoś znowu pisał że w łodzi nie można mieć łącza bezposrednio od atmana co też było bzdurą.

 

Nie wiem skąd sie bierze tyle nieścisłości w danych od ncgroup.

 

Oj faktycznie wprowdzilem was w blad. Jak wynika z mapa.lodz.pl jest nie 570 a 1,14 km. A to lobuzy zle mi powiedzieli. W takim wypadku pomiedzy 194.150.251.45 217.17.33.75 moze nie byc 10 cm a jakies 1,30 metra. Jak to sie czlowiek uczy ze trzeba weryfikowac to co mowia inni. Za wprowadzanie w blad goraco przepraszam mam nadzieje ze zostanie mi to wybaczone przez drogich forumowiczow ;)

Ale nie chce dostac bana wiec moze dyskusje o nc przeniesiemy tak gdzie JEST JEJ MIEJSCE.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×