Skocz do zawartości

Polecane posty

Posiadam kolokacje w foturo.pl w Warszawie.

 

W tej chwili myślę o zmianie usługodawcy, ponieważ nie jestem zadowolony z ich usług. Są problemy z łączem, czasem się przycina, do tego przy małym spadku napięcia serwer mi się zrestartował, a niby podtrzymuje go ups.

 

Czy znacie jakąś godną polecenia firmę na usługę kolokacji ?

Potrzebuję w pikach 3 megabity upstream i downstream, mogę zaoferować za to około 800 pln brutto.

 

Być może ktoś z was może zaoferować taką usługę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie znam nic, niemniej sprawdz oferte GTS'u - mamy, jestesmy zadowoleni, polecamy :D

Znacznie taniej jest w WDC - link znajdziesz po prawej stronie tego forum :)

 

Kolo za ~270 PLN za 1 Mbit to mocno naciagana sprawa - przygotuj sie raczej na koszta raz wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej cenie nie znam nic, niemniej sprawdz oferte GTS'u - mamy, jestesmy zadowoleni, polecamy :D

Znacznie taniej jest w WDC - link znajdziesz po prawej stronie tego forum :)

 

Kolo za ~270 PLN za 1 Mbit to mocno naciagana sprawa - przygotuj sie raczej na koszta raz wieksze.

 

Nie jest to naciagana cena jesli dla jednego serwera kupujesz cos powyzej 20-30Mb/s i mozesz pozwolic na placenie dodatkowo za obsluge.

 

Nowa promocja WDC gdzie kolokacja dla jednego serwera wynosi 1zl i placisz tylko za pasmo; 2Mb/s - 750 zl (375zl/1Mb/s) lub 5Mb/s - 1600 zl (320zl/1Mb/s).

 

Wiecej informacji znajdzie sie niedlugo na stronie oraz zapewne na tym forum w odpowiednim dziale. Dla zainteresowanych moge jedynie wspomniec ze WDC uruchomilo w zeszlym tygodniu bezposrednie podlaczenie gigabitowe do sieci TP (AS5617) oraz zostalo zrealizowane podlaczenie do kolejnego wezla wymiany miedzyoperatorskiej PL-IX i jest jednym z pierwszych uczestnikow tego wezla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to naciagana cena jesli dla jednego serwera kupujesz cos powyzej 20-30Mb/s i mozesz pozwolic na placenie dodatkowo za obsluge.

Przeczytaj o jakich predkosciach on pisze:)

 

Hint: 10x mniejszych

 

Konkluzja: 270 PLN przy 3 mbit to zbyt niska cena, musi byc czyms okupiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za gwarantowane pasmo to faktycnie niska cena. Jednak jezeli bedziech chcial lacze bez ciru to napewno znajdzesz. Z tego co pisze moDell 3 mbps to tylko w pikach tak wiec jak dogadasz sie z dostawca pewnie dostaniesz jakas dobra oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem do 3 megabitów w pikach.

Generalnie na stałe potrzebuje okolo 1 mega.

 

za GTS dziękuje, utopiłem już zbyt dużo kasy w tą firmę ;) i wcale nie jest tak extra (jakość ok, ale podejście do klienta na poziomie przedszkola)

 

Czyli poza tym wdc to nic innego nie ma ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×