Skocz do zawartości
ksysi

pozycjonowanie blogger

Polecane posty

Witam

 

Panowie, czy są jakieś specyficzne sposoby na pozycjonowanie bloga postawionego na bloggerze? Zastanawia mnie to gdyż teoretycznie powinno być to łatwiejsze - blogger należy do grupy Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że nie masz dostępu do plików bloga, ani pluginów, to pozostaje dbać o wartościową treść. O specyficznych metodach nigdy nie czytałem.

 

Z doświadczenia powiem, że nowo postawiony blog jest szybciej w indeksie wyszukiwarki niż założony na własnej domenie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że nie masz dostępu do plików bloga, ani pluginów, to pozostaje dbać o wartościową treść. O specyficznych metodach nigdy nie czytałem.

 

Z doświadczenia powiem, że nowo postawiony blog jest szybciej w indeksie wyszukiwarki niż założony na własnej domenie.

 

To masz raczej złe doświadczenia :) albo to sobie wymyśliłeś eh

 

Pozycjonowanie wygląda tak samo jak każdej innej strony, jak nie masz pojęcia o tym to zacznij od zwykłych katalogów , dodaj domenę do jakiegoś narzędzia monitorującego pozycję w search engines i obserwuj efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? A masz choćby dostęp do pluginów SEO?

 

A czy sądzisz iż autor chce wypozycjonować stronę która wymaga optymalizacji SEO , SEM , OOC i ESC ?

Gdyby chciał robić coś na większa skalę to nie brałby darmowego rozwiązania eh , w przypadku małego bloga jest to zbędne i nie przyniesie większych korzyści : /

 

Myślenie ON :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy sądzisz iż autor chce wypozycjonować stronę która wymaga optymalizacji SEO , SEM , OOC i ESC ?

 

Czy ja napisałem coś takiego? Autor pytał o specyficzne sposoby pozycjonowania, na co ja odpowiedziałem, że o takich nie czytałem. Koniec kropka. Nie stosuj nadinterpretacji moich słów, bo robi się to śmieszne.

 

Czytaj ze zrozumieniem, a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

z tego co sam obserwuje one jak by miały domyślnie witaminę i były faworyzowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeśli takowy blog jest np. zakładany jako zaplecze, to oczywiście optymalizacja jest tu mniej istotna, bo nie chodzi nam tutaj o pozycję w wyszukiwarce, tylko o zdobycie jak najwięcej wartościowych linków, które dodadzą naszemu blogowi moc, którą on przekaże stronie docelowej. Oczywiście linki można normalnie obserwować w webmaster tools.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeśli takowy blog jest np. zakładany jako zaplecze, to oczywiście optymalizacja jest tu mniej istotna, bo nie chodzi nam tutaj o pozycję w wyszukiwarce, tylko o zdobycie jak najwięcej wartościowych linków, które dodadzą naszemu blogowi moc, którą on przekaże stronie docelowej. Oczywiście linki można normalnie obserwować w webmaster tools.

 

O jakim zapleczu Ty piszesz ? fajnie, że pozycjonujesz Swoją stronę nabijając tu posty ale rób to chociaż w sensowny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×