Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sixwishlist.com

Potrzebuję osoby do testowania serwerów

Polecane posty

Gość sixwishlist.com

Na okres sześciu miesięcy potrzebuję dziesięć do dwudziestu osób do testowania nowo postawionych serwerów opartych o cPanel (jest polska wersja) w zamian na każdym serwerze, który pojawi się do testów osoby te otrzymają konto 2GB z obsługą nielimitowanych domen (2GB na każdy postawiony nowy serwer). Sporadycznie będzie się pojawiał reseller o pojemności 10GB lub 20GB.

Na czym polega test? Zależy mi na normalnym użytkowaniu serwera, panelu. Postawieniu witryny - witryn, poczty i korzystaniu jak z normalnej usługi hostingowej zgłaszając mi wszelkie błędy, które się pojawią.

Lokalizacja serwerów to USA. Serwery są stawiane pod usługi hostingowe lecz głownie dla klientów w USA lecz wymagają sprawdzenia. Każdy cPanel przez początkowy okres może wyświetlać informację że jest to wersja testowa lecz nie koniecznie (do 15 dni). Test proszę traktować jak normalną usługę hostingową tyle że bezpłatnie. Backup danych można wykonać samodzielnie z panelu.

 

W przypadku chęci skorzystania z tej oferty proszę pisać na: team (at)sixwishlist.com

 

 

Jeżeli temat jest w niewłaściwym miejscu proszę go przenieść. Dziękuję

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

Na okres miesiąca potrzebuję dziesięć osób do testowania nowo postawionych serwerów VPS opartych o wirtualizację OpenVZ.


Na czym polega test? Zależy mi na normalnym użytkowaniu serwera. Postawieniu witryny - witryn, poczty lub innych usług (oprócz "torrentopodobnych") i korzystaniu jak z normalnego VPS-a zgłaszając mi wszelkie błędy, które się pojawią.


Lokalizacja VPS to USA. Serwery są stawiane pod usługi głownie dla klientów w USA lecz wymagają sprawdzenia.Test proszę traktować jak normalną usługę tyle że bezpłatnie. Backup danych proszę wykonać samodzielnie we własnym zakresie. Serwery VPS po okresie miesiąca można przedłużyć płacąc za rok 50zł z podatkiem VAT.



Dysk:10GB , RAM:128MB , Transfer miesięczny: 100GB , Procesor: do 1Ghz



W przypadku chęci skorzystania z tej oferty proszę polubić nas na facebook i pisać na: team (at)sixwishlist.com z dopiskiem: VPS (+ nazwa użytkownika facebook)




Jeżeli temat jest w niewłaściwym miejscu proszę go przenieść. Dziękuję


Edytowano przez sixwishlist.com (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbychuR

Zamiast pisać post pod postem, używaj opcji edytuj jak możesz. Tyczy się to edytowania treści oraz dawaniu kolejnego ogłoszenia/postu.

Edytowano przez ZbychuR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×