Skocz do zawartości
RaiN_pl

[opinie] Webhost4life.com

Polecane posty

Witam!

 

Macie może jakieś doświadczenia z hostingiem Webhost4life.com? Oferta wygląda przyzwoicie, hosting zdobył swego czasu nawet nagrodę C|Netu za szybkość. I gwarantują uptime 99.99% :D

 

Pytam, bo uciekam z EasyISP.pl, w związku z nieprofesjonalnym poziomem usług (pady, pady i jeszcze raz pady) i szukam naprawdę dobrego hostingu w rozsądnej cenie. Na Webhost4life nie ma limitu transferu, jest równocześnie obsługa PHP i ASP.NET oraz MySQL i MSSQL, na czym mi zależy.

 

Cena jest w porządku, bo za takie konto chcą $9.95/m-c.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer bez limitu... pomyśl cóż to oznacza ;-) przeciążenia na łączach i przy okazji procka ...:D Na webhostingtalk.com jest kilkanaście postów na ich temat ;-) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam naprawdę dobrego hostingu w rozsądnej cenie[...]

Na Webhost4life nie ma limitu transferu, jest równocześnie obsługa PHP i ASP.NET oraz MySQL i MSSQL, na czym mi zależy [...]

Cena jest w porządku, bo za takie konto chcą $9.95/m-c.

A na czym najbardziej Ci zależy? Bo cena tego serwera to rozsądne i standardowe 300 zł + VAT. Za tyle znajdziesz sporo dobrych polskich firm z PHP i MySQL. A w brak limitu transferu przestań wierzyć, tego nikt poważny nie oferuje na serio, zawsze są jakieś małe literki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miłym rozwiązaniem jest obsługa PHP równocześnie z ASP.NET i na tym najbardziej mi zależy, nie tyle brak limitu transferu. Szukałem właśnie Windows Hostingu z obsługą PHP i MySQL.

 

Po prostu nastawiam się na pisanie skryptów w ASP.NET i równocześnie chcę na tym samym hostingu trzymać istniejące witryny napisane w PHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale brak limitu nie posiadasz tylko Ty, tylko "n" userów, ktorzy posiadają tam konta ... szczerze, nie opłaca się, ale jeśli jest tam okres próbny, to zobacz, na co ich stać. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rusel: nielimitowany transfer traktuję jako "extra feature", a nie jako wyznacznik pożądanego hostingu. To, na czym mi zależy opisałem w poprzednim poście.

 

Jeśli znacie lepszą (tańszą) ofertę hostingu na Windows Server z obsługą ASP.NET i MSSQL oraz PHP i MySQL, to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nielimitowany hosting powinieneś traktować jako zamulenie po pewnym czasie servisu :D Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosil numerek GG do kolesia, ktory wymysli lacza bez limitu transferu i dyski bez limitu pojemnosc. Wezme od razu jedno takie lacze i 2 takie dyski - jeden do pracy, a drugi do domu, sciagne sobie caly Internet wtedy. Byle cena byla przyzwoita, tj. ponizej 100 PLN za wszystko.

 

Sorry :D Niedziela jest. Wolno mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mamy Q: RaiN_pl, zdecydowałeś się w końcu na Webhost4life z ASP.NET/MSSQL?

Jeżeli tak to czy możesz opisać swoje doświadczenia?

 

Jeżeli ktoś inny ma praktyczne doświadczenie z Webhost4life również prosiłbym o opinie / informacje.

 

Z góry thx i pozdro

Niranos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w morde nie zerknąłem na date, trochę n00bowskie, hmm ale nie zmienia to faktu że szukam kogoś z praktycznym doświadczeniem, obecnym lub przeszłym, z tą firmą i tym hostingiem.

 

Czytałem trochę opinii i są różne, jednie chwalą inni wbijają kołki :D

 

 

 

Zapewne ci co mieszkają w USA są zadowolenie, mnie interesuje jak to wygląda praktycznie z PL ^^.

 

Może ktoś mi poradzi czym powinienem się kierować decydując na hosting za granicą, lub wskazać mi wątek gdzie jest to opisane, szukałem i coś mi nie wyszło L

 

 

Będę wdzięczny za każdą opinie, jak się zdecyduje lub nie, napisze na forum co mną powodowało. Pewnie pomoże to komuś potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Uściślę to wszystko jako, że wiem ze mastermami ma do czynienia ^^. Szukam hostingu ASP.NET / MSSQL, cena najlepiej żeby oscylowała w granicach 300zl, decydować będzie jakość świadczonych usług.

 

Orientowałem się w polskich firmach i jedyna rozsądną na bieżący dzień wydaj mi się (subiektywna opinia :D) AMM.net.pl .

 

Wtedy znajomy powiedział, ze może powinienem pomyśleć o hostingu w USA, poświeciłem trochę czasu poczytałem i wyszło ze w sumie ludzie polecają prawie non stop dwie firmy:

www.discountasp.net

www.webhost4life.com

 

W obydwie maja porównywalne ceny +/-10$ miesiąc, ale w www.discountasp.net, MSSQL jest opcja – addon, za którą trzeba zapłacić dodatkowo, co zdyskwalifikowało tą firmę.

 

Pytanie jaki jest optymalny ping, żeby system WWW wykorzystujący DB umieszczony na serwie nie mulił ^^?

 

Ping dla www.webhost4life.com z mojego kompa

Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:

Minimum = 173 ms, Maksimum = 182 ms, Czas średni = 175 ms

 

Dzięki za help i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×