Skocz do zawartości
Gutaj

Kilka stron do utrzymania

Polecane posty

Witam, piszę do was z prośbą, ponieważ chce kupić jakiś host, serwer, nie wiem do końca co. Chciałbym utrzymać 3 strony internetowe 2 fora na mybb, ze średnim ruchem czyli aktualnie z 2 for łacznie 1k uu dziennie, do tego Studio graficzne, czyli na html + css, z ruchem pewnie 10uu. Chce aby to działało szybko sprawnie i nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dział wyżej pisałeś o gamepol że tam utrzymujesz stronę i jest dobrze, więc na tym vpsie postaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamepol kupiłem dla testów i tam postawiłem ipsconfig, ale wygodniej mi się pracuję na da czy cpanel.

20 zł mesiecznie obciążenie równe 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gutaj ;) Ja mysle ze ten VPS powinien spelnic Twoje oczekiwania. Nie mniej jednak zapraszam do kontaktu, dla Ciebie mam przygotowana specjalna znizke.

 

Z opcja directadmin, hmm...mam na stanie 5 licencji directadmin, przy dobrej sprawie moge Ci zaproponowac VPS + licencja DA (20 zl)

 

Czekam szefie na Ciebie :D

Edytowano przez gamepol (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z opcja directadmin, hmm...mam na stanie 5 licencji directadmin, przy dobrej sprawie moge Ci zaproponowac VPS + licencja DA (20 zl)

Tylko tyle? A jak się zleci 20 klientów? To każda licka będzie zainstalowana 4 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady. Ograniczona ilosc serwerow w promocji. To nie jest tak ze rozdajemy jak idzie aby tylko 500% na maszynie bylo. Tak naprawde dalismy 3 klientom w tej promocji.

 

Serdecznie pozdrawiam i zycze spokojnej nocy, Tomek

 

PS chcialbym oglosic, faktycznie moj blad iz nie bylo danych na stronie www, dane firmowe pojawia sie niebawem.

Edytowano przez gamepol (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×