Skocz do zawartości
Gość

Saleta vs Gołoga

Polecane posty

Gość

Ktoś wie gdzie na necie można będzie obejrzeć? Nawet zapłacić smsem, ale żeby była dobra jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

legalnie to chyba tylko ipla o ile dobrze pamiętam będzie oferowała to ale pewien nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Literówka... O ipla wiem, ale 40zł chyba sobie życzą o ile dobrze wyczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet zapłacić smsem

 

Przepraszam bardzo, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literówka... O ipla wiem, ale 40zł chyba sobie życzą o ile dobrze wyczytałem.

40 dokładnie bo i z cyfrowego polsatu mi to proponowali ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nigdzie indziej legalnej transmisji w necie nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przepraszam bardzo, ile masz lat?

 

Nie rozumiem co tym postem wnosisz do tematu :) Dogryzki zachowaj dla siebie. Nigdy nie korzystałem ze streamingów i nie wiem ile ktoś sobie za to będzie życzył. Jeśli znasz stronę, na której można obejrzeć i za przelew to chętnie skorzystam. Byle cena była w miarę atrakcyjna. Nie jestem na tyle wielkim fanem sportu żeby płacić 40zł za te paręnaście minut pokazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 dychy to cena za całą galę, w czasie której będzie tych walk parę, nie tylko Saleta kontra Gołota. Polsat jako organizator gali ma wyłączne prawa do transmisji, nie sprzedał ich nikomu innemu, więc poza Cyfrowym Polsatem i należącą do tej samej grupy Iplą nie ma nigdzie legalnych transmisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 zl za tą gale to ździerstwo.

 

Dla mnie najciekawszy byłby pojedynek Szpilka - Zimnoch, z ciekawością zobaczyłbym jak prostaczek Szpila dostaje baty.

A teraz to jest zwykła gala z geriatrycznym pojedynkiem Goloty z Saletą. Zwykłe nabijanie kasy dla Polsatu.

 

Zimnoch walczy tylko z gościem noname - http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=576450&cat=boxer

 

Zasada powinna być taka że jak atrakcyjność gali się zmniejsza to zmniejszyć się powinna też cena.



Jutro tez walczy Sosnowski z Roganem w turnieju Prizefighter i ma wg mnie szanse na wygranie całego turnieju. W ostatnim turnieju go oszukali :(

I pojedynek David Price vs Tony Thompson będzie super ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie jest tak, że krzykacze niewiele potrafią..Szpilka dużo mówi, niestety nie zawsze idzie to z parą z taktyką i umiejętnościami.

 

Z Gołotą moim zdaniem wygra Saleta, jest dość szybki, i rozważny, z takim przeciwnikiem jak Andrzej Gołota to bardzo ważne.

Nie mieliśmy wcześniej takiej dużej walki w Polsce, więc ta walka będzie dość specyficzna, żałuję, że nie dam rady tego obejrzeć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 zl za tą gale to ździerstwo.

 

Jak za każdą, nie oszukujmy się. To ma tylko jeden cel, jak wspomniałeś, robić szmal, nic więcej. Żaden sport.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej naciągana gala to był Roy J Junior vs Głażewski. Cygana aresztowali tydzien przed walką a ceny za PPV nie zmniejszyli i podobno była spektakularna wtopa finansowa. Nawet Roy podał grupę 12 Round Knockout Promotions do sądu na milion dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co ma powiedzieć ktoś np. ja gdzie miesięcznie płacę 120zł za cyfrowy Polsat i ja mam dodatkowo płacić 40zł za 3h transmisji gali ? chyba ich poj****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co ma powiedzieć ktoś np. ja gdzie miesięcznie płacę 120zł za cyfrowy Polsat i ja mam dodatkowo płacić 40zł za 3h transmisji gali ? chyba ich poj****o.

 

Co ty za pakiet masz za 120 :o ja 15 płacę i nie mam kiedy tego wszystkiego oglądać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam UPC i za darmo ma być :) promo dla pakietu MAXI coś tam robią , żeby ludków zachęcić do PPV kupowania :) włącze o 00.00 i chyba akurat będzie walka wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Co ty za pakiet masz za 120 :o ja 15 płacę i nie mam kiedy tego wszystkiego oglądać xD

Czasami są takie pakiety promocyjne. Ja płacę 99 zł i mam dekoder z nagrywarką, vod i wszystkie kanały w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami są takie pakiety promocyjne. Ja płacę 99 zł i mam dekoder z nagrywarką, vod i wszystkie kanały w tej cenie.

 

Ja podobnie , teraz umowę przedłużałem i dostałem w cenie 140 zł:

 

- internet 60 Mbps

- telefon stacjonarny 60 minut

- tv , wszystkie kanały dostępne razem z HBO i jakimiś amerykańskim i sportowymi , bez Canal Plus tylko , no i tą walkę dadzą :) , oczywiście 26 kanałów HD i 2 dekodery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

A jaka firma? Cyfra+ to badziewie się zrobiło... Byliśmy u nich od początku istnienia (jeszcze za czasów wizji tv) i płaciliśmy około 140 zł. Żadnych zniżek nam nie dawali itp itd. Pojechaliśmy do salonu i powiedzieli że tylko nowi klienci dostają. Powiedział typek że jak tak bardzo chcę zniżkę to żebym umowę zerwał i nową podpisał. No ludzie... Policzcie ile to było 140 zł/mc przez ponad 10 lat a oni nawet 1% zniżki nie dadzą. Przeszliśmy do Cyfrowego Polsatu i od razu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

I tak za drogo to wszystko, heh. 140 złotych, gdzie kupa ludzi zarabia 1400zł? Realna cena to pół tego.

A ta gala to parodia jest. Cena też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

ehh co chwilę nowe promocje i człowiek może się czuć oszukany płacąc 130 netto za 20Mb/s, podstawowe tv i jakiś telefon w UPC...

Swoją drogą w takich sieciach jak UPC, dają te Mb/s by mydlić oczy, a i tak tego nikt nie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×