Skocz do zawartości
cynman

Dobry hosting pod małą stronę 2013

Polecane posty

Witam wszystkich,

 

Poszukuję bardzo stabilnego hostingu dla małej strony - 5gb transferu miesięcznie. Moją uwagę zwróciła oferta linuxpl,Potrzebuję opinii o tej firmie. Czy ktoś może napisać coś o tym hostingu? są stabilni i wszystko dobrze tam działa? Mają promocję - za każdą awarię przedłużają hosting o miesiąc, więc chyba są pewni siebie.

Edytowano przez cynman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz coś z tej listy, jeśli szukasz czegoś dobrego: hekko.pl, castpol.pl, biznes-host.pl, progreso.pl, prohost.pl

 

Doh, ślepy jestem. W kwestii linuxpl, mieliśmy kiedyś klienta, którego konto działało strasznie wolno. Skończyło się na przenosinach do innego providera. Z drugiej strony, te narzekania na support...

 

Bierz okres testowy najlepiej.

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Poszukuję bardzo stabilnego hostingu dla małej strony - 5gb transferu miesięcznie. Moją uwagę zwróciła oferta linuxpl, czy ktoś może napisać coś o tym hostingu? są stabilni i wszystko dobrze tam działa? Mają promocję - za każdą awarię przedłużają hosting o miesiąc, więc chyba są pewni siebie.

 

Pewni to oni są że ich serwery zawsze działają dobrze i nie widzą z nimi żadnych problemów;)

Możesz też poczytać o aferach z domenami .... wszystko zależy na jaki serwer trafisz(jaki zostanie ci przydzielony)

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor się pyta o opinie a tu się pojawiają oferty ;)

Prawie jak w sejmie ....

 

Tu masz pełno tematów z opinią o tej firmie:

 

http://www.google.pl/#hl=en&tbo=d&sclient=psy-ab&q=opinie+linuxpl+hosting&oq=opinie+linuxpl&gs_l=hp.3.1.0i19j0i30i19j0i8i30i19l2.671.3415.0.5582.14.13.0.1.1.1.277.1626.6j6j1.13.0.les%3B..0.0...1c.1.3.psy-ab.WhqprZXKhlc&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42553238,d.d2k&fp=a14563e7b2a9beca&biw=1920&bih=955

 

Ludzie sobie chwalą, więc raczej powinieneś być zadowolony. Ważne jednak jest, aby zawsze przetestować samemu daną usługę i nie polegać na opiniach napisanych w internecie, wtedy taka opinia jest bardziej obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze drobniutkia sprawa, która pewnie przez przypadek umknęła Rafoksowi:

RafoX dał link do hekko z refem.

 

 

Miłosz edytowałem i wywaliłem ofertę rozpędziłem się a fakt nie zauważyłem że autor szuka po prostu opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polcam hostinghouse.pl korzystam od 2 lat i nie mam z nimi żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes-host.pl bez zastanowienia. Mam od jakiegoś czasu i zero problemów. Support odpowiada błyskawicznie.

 

 

P.S jeśli zdecydujesz się na zakup to napisz do mnie, a dam Ci kod na 25% zniżki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×