Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Zlecę dodanie obrazka

Polecane posty

Cześć! Potrzebuję osoby, która doda mi obrazek na forum: http://forumSymulatory.pl/

Chodzi o dodanie obrazka (ciężarówki 100x100) w headerze, przed napisem z lewej strony.

 

Prawdopodobnie robi się to w pliku CSS. Sam w sumie to zrobiłem, ale rozjechało mi się, więc wolę, żeby zrobił to ktoś, kto się zna na robocie.

 

Wynagrodzenie to 30zł (myślę, że wystarczająco).

 

Ato ciężarówka, którą należy wkleić: http://forumsymulatory.pl/truck.png

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mogę Ci to wrzucić, daj namiary i obrazek na milosz@webastyczny.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci to wrzucić, daj namiary i obrazek na milosz@webastyczny.pl.

Wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black_Blue.css

.pun #brdtitle {
    height: 86px;
    background: url('Black_Blue/light.png') no-repeat -110px -4px;
    padding: 15px 0px 0px 20px !important;
    }


na

.pun #brdtitle {
    height: 86px;
    background: url('Black_Blue/light.png') no-repeat -110px -4px, url('http://forumsymulatory.pl/truck.png') no-repeat 0px 0px;
    padding: 15px 0px 0px 120px !important;
    }


:)

Jak nie chcesz aby ucinało jej dołu to musisz powiększyć owy header, bo obecnie ma 86px.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sprawa ogarnięta przez Sponsiego.

 

Xorg, dzięki, bardzo miło z Twojej strony, ale zachowałeś się beznadziejnie. Widząc, że ktoś bierze tą robotę to nie powinieneś na siłę wrzucać rozwiązania. Gdybym był pajacem, skopiowałbym Twój kod i olał robotę Sponsiego i mu nie zapłacił umówionej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie bo dałem coś od siebie za darmo? Nie miało to na celu zabierania nikomu "roboty", bo na "zlecenia" za 30 zł nie rzucam się jak Reksio na szynkę.

 

Kij mnie interesuje jakie załatwiacie sprawy sobie na PW, chciałem bezinteresownie pomóc i to zrobiłem, bo zawartość pierwszego postu wystarczała aby udzielić Ci pomocy w pełni. Ale jak widać, jestem "beznadziejny" ;)

 

Sprzeciwiać się nie będę, więcej w tematach gdzie będziesz prosić o pomoc udzielać się nie będę ;)

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie bo dałem coś od siebie za darmo? Nie miało to na celu zabierania nikomu "roboty", bo na "zlecenia" za 30 zł nie rzucam się jak Reksio na szynkę.

 

Kij mnie interesuje jakie załatwiacie sprawy sobie na PW, chciałem bezinteresownie pomóc i to zrobiłem, bo zawartość pierwszego postu wystarczała aby udzielić Ci pomocy w pełni. Ale jak widać, jestem "beznadziejny" ;)

 

Sprzeciwiać się nie będę, więcej w tematach gdzie będziesz prosić o pomoc udzielać się nie będę ;)

Raz, to dział giełda.

 

Dwa, dodałeś post 28 min po tym, jak Sponsi przejął robotę. Naprawdę nie mam zamiaru się kłócić, ale według mnie to było nie fair. Nie powiedziałem, że jesteś beznadziejny, a zachowałeś się beznadziejnie - to dwie różne rzeczy. Możesz "fochać" się na mnie, ja na pewno nie będę się prosił o to, żebyś mi pomagał w czymkolwiek.

 

Zresztą sam w ostatnim zdaniu potwierdziłeś w jaki to sposób chciałeś bezinteresownie pomóc :)

 

Mimo wszystko, sprawa załatwiona, a temat można zamknąć. Jak widać TIR jest na właściwym miejscu :) Fajne forum, nie ? :D

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×