Skocz do zawartości

Polecane posty

Zapuść sobie imapsync na jakiejś zewnętrznej maszynie, albo nawet na komputerze domowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak niestety nie do końca jestem zadowolony z efektów, bo chciałbym to mieć na serwerze w nazwa.pl

stąd jeżeli ktoś potrafi i wie co i jak to:

 

Szukam osoby, która jest w stanie przemigrować mi zawartość kont pocztowych z home na nazwa. Obecnie działają te na nazwa.pl ale zależy mi na zawartości maili z home. Sprawa dość pilna.

Kontakt: seo_adept(małpa)poczta.fm lub PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak niestety nie do końca jestem zadowolony z efektów, bo chciałbym to mieć na serwerze w nazwa.pl

stąd jeżeli ktoś potrafi i wie co i jak to:

 

Szukam osoby, która jest w stanie przemigrować mi zawartość kont pocztowych z home na nazwa. Obecnie działają te na nazwa.pl ale zależy mi na zawartości maili z home. Sprawa dość pilna.

Kontakt: seo_adept(małpa)poczta.fm lub PW

 

Witamy. Prosimy o przesłanie identyfikatora serwera zamówionego w nazwa.pl na adres pr@netart.pl - w informacji zwrotnej prześlemy szczegółową instrukcję przeniesienia zawartości skrzynek. Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami najłatwiej jest skontaktować się z BOK "zainteresowanej" firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

oczywiście, że tak - z tym, że na odpowiedzi boku trzeba czekać do 24h. Dopiero przez telefon można w miarę szybko uzyskać sensowną odpowiedź. Dzięki wszystkim za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×